Atrakcyjna stylistyka oświetlenia mieszkań

Projektowanie pomieszczeń to także oświetlenie – nader ważny aspekt projektu. Oświetlenie kreuje klimat mieszkania. Z jego pomocą odpowiednio modulujemy przestrzeń. Należyte wykorzystanie światła pomaga tuszować deficyty pomieszczeń. Powiększać niskie pomieszczenia oraz rozszerzać ciasne.

Czytaj dalejAtrakcyjna stylistyka oświetlenia mieszkań

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Czy masz świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zmniejszyć zużycie energii o prawie 40 TWh, co w przybliżeniu równa się rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że w tym czasie oszczędności na terenie państw UE będące efektem takiej zmiany mogłyby wynieść około 5mld euro?

Czytaj dalejLEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Omówienie oraz analiza zalet i wad oświetleń ledowych montowanych w naszych domach.

Oświetlenie LED to system oparty na stosunkowo nowoczesnej i skomplikowanej metodyce. Istnieje takie przysłowie, iż każdy kij ma dwa końce – w tym przypadku mamy do czynienia właśnie z wyborem oświetlenia, które cechuje się zarówno ogromem walorów, głównie przez wzgląd na postępowość takiego rozwiązania, ale również ma wiele nie do końca korzystnych aspektów, wypływających ze zaawansowanej budowy.

Czytaj dalejOmówienie oraz analiza zalet i wad oświetleń ledowych montowanych w naszych domach.

1 z 11