Zakupy ze stylistką – usługa dedykowana nie tylko dla najbogatszych.

Kiedy mimo wysiłków nieustannie masz wrażenie, że nie umiesz się fajnie ubrać, przeczytaj ten artykuł, może mamy dla ciebie wskazówkę.

miętowe szpilki

Autor: http://pantofelek24.pl
Źródło: http://pantofelek24.pl
Bywa, iż pomimo wypełnionej szafy masz kłopot co na siebie ubrać przy różnych okazjach. W takim wypadku z pomocą może przyjść stylistka. Nie sztuka posiadać szafę, w jakiej zalegają sterty ciuchów, gdy nie jesteś w stanie skompletować przynajmniej paru zestawów. Rzecz tkwi w tym, by mieć konieczne minimum, jakie będzie dostosowane do twojej figury, stylu i sposobu życia. W jaki sposób to się robi? Kiedy nie radzisz z tym sama, może warto zainwestować w zakupy ze stylistką? Po pierwsze przejrzy ona wnętrze twojej szafy i podejmie decyzje, co zostawić, a czego należy się pozbyć. Niepasujące i nienoszone ubrania muszą zniknąć – . Potem zabierze cię do sklepu. Oczywiście za usługę personal shopper będziesz musiała zapłacić. Niemniej jednak biorąc pod uwagę to, iż będzie lepiej zorientowana do jakich sklepów pójść, gdzie może być interesująca promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze. Najpewniej kolejne zakupy, nawet choćbyś robiła je samodzielnie, przebiegną prościej. Zakupy ze stylistką to opłacalna inwestycja. Ma się rozumieć muszą być uprzedzone przeprowadzeniem rozmowy na temat twoich oczekiwań i potrzeb. Najistotniejsze, by nowe ciuchy pasowały do ciebie. Uwierz, iż czasem trzeba dać komuś innemu popatrzyć na siebie świeżym okiem.

Dobra stylistka skoncentruje się zaletach twojej figury i podpowie, w jaki sposób je zaakcentować. Doradzi, w jaki sposób zamaskować mankamenty. To wszystko jest możliwe za pomocą doboru właściwych dla ciebie fasonów i odcieni. Na koniec jeszcze uwaga dotycząca coraz większej popularności tego typu usług (miętowe szpilki). Usługi personal shopper są dostępne w większych polskich miastach takich jak Poznań, Kraków, oczywiście stolica, ale także w mniejszych miejscowościach.