Dlaczego przepłacać? Najtaniej zawsze u producenta – kilka porad i ciekawostek na temat bezpośrednich zakupów w Azji.

Z jednej strony może to wydawać się przerażające – wchodzimy do dowolnego stoiska z odzieżą, i widzimy, że na pólkach dominują ubrania z Azji. Nawet w momencie, gdy marka opisuje sama siebie jako tak zwany wyrób polski. A więc skoro jednak źródłem jest importer z Azji – dlaczego nie spróbować szukać towaru centralnie u niego?Niestety niektórzy nie posiadają możliwości nawiązania znajomości biznesowych z producentami. Ciekawym miejscem na to są targi, ale tam, sporo producentów pragnie robić interesy na satysfakcjonujących cenach dopiero od większej ilości zamówionego asortymentu.

Czytaj dalejDlaczego przepłacać? Najtaniej zawsze u producenta – kilka porad i ciekawostek na temat bezpośrednich zakupów w Azji.

Porządna i niedroga chemia

Na pewno każda pani domu poszukuje świetnego proszku do prania. Niestety wiele producentów proszków bardzo oszukuje na ich składzie, w efekcie czego nie dopierają tak jak powinny. Kiedy kiedykolwiek interesowałaś się tematem niezłych proszków do prania, bez wątpliwości słyszałaś co najmniej raz o chemii z Niemiec. Kiedy chcesz mieć naprawdę pięknie wysprzątane mieszkanie i pewność, że używasz najwyższej jakości detergentów – niewątpliwie powinnaś postawić na proszki sprowadzane z Niemiec – tak myśli sporo osób.

Czytaj dalejPorządna i niedroga chemia

Dla licznych przedsiębiorstw przydatne są wprowadzane obecnie przez banki zastosowania takie jak sorbnet bądź bank dla firmy

Aktualnie biznesmeni prowadząc swoją działalność posiadają dużą porcję opcji powiązanych z stosowaniem z produktów bankowych, które są coraz to bardziej zyskowne. Mając na uwadze dobro marki, każdy właściciel kieruje największą atencję właśnie do kwestii związanych tak samo z obiegiem pieniędzmi jak i używaniem świadczeń takich jak leasing, żeby wydatki nie były za wysokie.

Czytaj dalejDla licznych przedsiębiorstw przydatne są wprowadzane obecnie przez banki zastosowania takie jak sorbnet bądź bank dla firmy

1 z 11