5 standardów oficjalnej garderoby stylowego faceta

Obecnie stylowy mężczyzna to człowiek nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, czego chce. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj status majątkowy. Z reguły ma świadomość, że musi dbać o swój wizerunek, który jest jego najskuteczniejszą wizytówką.Kupno odpowiednich ubrań do korzystna inwestycja, gdyż zadbany mężczyzna jest lepiej postrzegany głównie w środowisku pacy. Na przykład na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto zadbać o swój wygląd.

Czytaj dalej5 standardów oficjalnej garderoby stylowego faceta

Bielizna – slipy, tuniki, piżamy, leginsy

Moda na stringi trwa od dawna i nic nie wskazuje na to, by miała się skończyć. Lubimy skąpe majteczki, wygodne, eleganckie i bardzo zmysłowe. Swym urokiem kuszą nie tylko panie, ale także mężczyzn. Wybór jest tak duży, że trudno się czasami na jedną parę zdecydować. Zależy co komu się podoba – bielizna jednokolorowa, czy różnobarwna, gładka czy zdobiona. Każdy z nas ma indywidualne upodobania, ktoś woli stringi na paseczkach, inny z koronki, inny z siateczki. Interesujące są te, zdobione falbankami. Pojawiają się one na bokach, z przodu, jest nimi zdobiona góra lub przód.

Czytaj dalejBielizna – slipy, tuniki, piżamy, leginsy

Czy tradycyjna brzytwa może z powodzeniem być cechą prawdziwego mężczyzny.

Prawdziwi mężczyźni koniecznie powinni się golić. Oczywiście gdzieniegdzie machają nieśmiało panowie, jacy z różnych powodów zdecydowali się na image leśnego dziadka, chowając swoje mniej lub bardziej męskie buzie za gęstą brodą. Ich wybór mogły spowodować czynniki natury wizerunkowej lub egzystencjalnej.

Czytaj dalejCzy tradycyjna brzytwa może z powodzeniem być cechą prawdziwego mężczyzny.

Koszule męskie xxl kupimy w sporej liczbie sklepów

Musimy dobrać do siebie dobry rozmiar

Nie ma znaczenia, czy wliczamy się do osób niesamowicie szczupłych, czy być może do tych o zaokrąglonych kształtach, wciąż musimy powiedzieć, w jaki sposób dobierać do siebie ubrania. Chodzi o to, żeby zaznaczały one nasze atuty i zakrywały wady. Im lepiej dobierzemy wielkość ubrań, tym lepiej będziemy się w nich czuć oraz tym lepiej będziemy w nich wyglądać.

Czytaj dalejKoszule męskie xxl kupimy w sporej liczbie sklepów

Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną i pragniesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy produkty do golenia – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia.

Rynek kosmetyczny zdobywa swoje apogeum. Rozwija się gama udogodnień. Przemysł produktów kosmetycznych dla Panów, stanowi oddzielny dział chemii kosmetycznej i towarów. Wszelkie firmy zajmują się konkretnie wytwarzaniem odpowiednich dodatków, narzędzi, maszynek do golenia do mężczyzn. Te firmy są zazwyczaj dobrze znane.

Czytaj dalejJeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną i pragniesz zaopatrzyć się w jakościowej klasy produkty do golenia – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji na temat firm, które produkują maszynki do golenia.

Ten jedyny dzień

Uczniowie nabijają się z tego, nastolatkowie z ostrożnością poczyniają pierwsze kroki, jednak to w wieku około dwudziestu lat dociera do człowieka, że właśnie znalazł tę jedną, jedyną, własną drugą połówkę i to z nią, lub z nim, chce przeżyć resztę życia. Nadchodzi stan zakochania, wyznań i uśmiechów. Czasem, choć bardzo rzadko, ta pierwsza miłość jest tą jedyną. Inni natomiast spędzają długie lata na poszukiwaniu swojej wymarzonej kobiety czy wymarzonego faceta. Czasem się udaje, czasem nie.

Czytaj dalejTen jedyny dzień

Jak właściwie zadbać o zarost – zalecane kosmetyki i gadżety

Aktualnie wizerunek ma spore znaczenie tak samo dla kobiet jak i dla mężczyzn. Panowie coraz wyraźniej uświadamiają sobie, że ich zadbany, szykowny wygląd jest ogromnym atutem w wielu okolicznościach. Moda transformuje się co sezon i pojawiające się trendy ekspresowo znajdują sobie odbiorców, którzy czują się pozytywnie w danym stylu. Na ulicach można coraz częściej spotkać atrakcyjnie ubranych panów, po których wyraźnie widać, iż przykładają się do budowania swojego wizerunku w szczególności poprzez ubiór.

Czytaj dalejJak właściwie zadbać o zarost – zalecane kosmetyki i gadżety

1 z 11