Elektroniczny obieg faktur, zalety

Komunikacja elektroniczna jest fundamentem nowoczesnego świata. Obecnie przesłanie nawet dużego pakietu informacji na drugi koniec świata zajmuje nie więcej niż parę sekund. Już dawno dało się zauważyć, iż tradycyjne przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele problemów w drodze od nadawcy do adresata.

Czytaj dalejElektroniczny obieg faktur, zalety

Usprawnienie obiegu dokumentów

W każdej firmie istnieje rotacja dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do biznesu, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej i był mało funkcjonalny. Od czasu, kiedy są dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka oraz dużo bardziej ekonomiczna. Jednym z takich oprogramowań jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy zakładaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami oraz ich otoczeniem.

Czytaj dalejUsprawnienie obiegu dokumentów

Najważniejsze aplikacje do pracy z bazą danych

W dwudziestym pierwszym wieku istnieje wiele wynalazków znacznie upraszczających codzienną pracę biurową. Należą do nich różnego rodzaju aplikacje, bazy danych i tzw. chmurę. Zatem dobrze zapoznać się z paroma najciekawszymi dostawcami usług upraszczających pracę komputerową – należy do nich chociażby Oracle. Wiele świetnych programów, takich jak Oracle Open Office czy Java, są wytworami właśnie tej korporacji.

Czytaj dalejNajważniejsze aplikacje do pracy z bazą danych

1 z 11