Znaczna ilość firm na świecie organizuje wyjazdy, by ich etatowcy się integrowali

Znaczna ilość firm na świecie organizuje wyjazdy, by ich etatowcy się integrowali

Weekendy integracyjne to znakomita sprawa, którą praktykują prawie wszystkie korporacje na świecie. Chcą, żeby pracownicy lepiej się poznali.
Jeśli spółka posiada oddziały w różnych miastach albo państwach i pracownicy znają się tylko ze słyszenia, to mają do siebie dosyć chłodny stosunek.

organizator wyjazdów

Autor: Panda Tea
Źródło: http://www.flickr.com
łancuch

Autor: haru__q
Źródło: http://www.flickr.com
Badania pokazują, że o wiele lepiej współpracuje się nam, jeśli znamy osobę, z którą mailujemy. Nawet jeśli zatrudnieni jesteśmy w tym samym miejscu, to w biurze nieczęsto mamy szansę porozmawiania o tym, co robimy w wolnym czasie lub o naszych pasjach. By pogłębić uczucie bycia teamem, co przekłada się na lepsze osiągnięcia w pracy, organizowane są regularnie wyjazdy integracyjne. Jeśli spółka jest niewielka, to mogą na nie jechać wszyscy pracownicy. Jeśli to spora korporacja, to z reguły wyjazdy dotyczą poszczególnych działów albo teamów.

Czy artykuły zaprezentowane na stronie (http://sklep.acana.com.pl/24-mokra-karma-dla-kota) w pełni Cię zadowoliły? Myślimy, że tak. Jednak, jeśli pragniesz więcej, to najedź tu.

Wykłada się na to najczęściej środki z funduszy przedsiębiorstwa. Jeżeli chcemy, by integracyjny weekend był mile zapamiętany, to niezbędny będzie nam organizator wyjazdów. Zaplanuje on różnego rodzaju aktywności, żeby ludzie się nie nudzili. Zwykle tego typu wypady łączy się z różnego rodzaju warsztatami — na przykład z asertywności czy pracy w grupie. Oprócz tego organizuje się wspólne wyjścia na spacer lub w góry. To sprawi, że team będzie silniejszy, gdyż nauczy się współpracować i wspierać.

Pracownicy będą czuli życzliwość do kolegi z biurka obok i dzięki temu z większą chęcią mu pomogą.

Czy bezskutecznie chcesz odnaleźć podobny serwis? Jeżeli tak, to szczerze zalecamy ten link (http://www.legovisko.pl/legowisko-dla-duzego-psa) – to na pewno jest to, czego akurat w tej chwili potrzebujesz.

Poznanie się bliżej sprawia, że z chęcią podejmujemy się zespołowych zadań. Ludzka pomoc także zawsze jest przyjemna.