Zdobądź ważne doświadczenie i umiejętności zawodowe dzięki szkoleniom

Zdobądź ważne doświadczenie i umiejętności zawodowe dzięki szkoleniom

Doszkalania są nieodłącznym ogniwem życia zawodowego. Pozwalają nabyć nowe umiejętności, polepszyć poziom wiedzy oraz poprawniej wykonywać zlecone prace.

Duża liczba przełożonych umie docenić możliwości, które niesie organizowanie specjalistycznych kursów zawodowych i poszukuje okazji, by szlifować swój zespół. Trzeba bowiem pamiętać, że szkolenie zatrudnionych osób może okazać się ważną inwestycją,która z pewnością opłaci się przedsiębiorstwu z nawiązką.

Szkolenia z obrębu Six Sigma receptą na poprawienie wyników pracy

szkolenie do certyfikacji

Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnich latach znaczącą popularnością odznaczają się kursy oparte na sposobach Six Sigma. Szkolenie Six Sigma jest znaną i uznawaną na całym globie metodą, która sprawdza się w spółkach biznesowych. Pomaga ona usprawniać całe procesy rozwojowe w firmie, przewidywać i wprowadzać strategie jak również ciąć koszty. Six Sigma obejmuje kilka ważnych procesów, między innymi Six Sigma Black Belt, White Belt czy Black Belt. Szkolenie Green Belt wystosowane jest w równej mierze do przedsiębiorców, jak i zatrudnianych przez nich pracowników. Składa się ono z wielu ćwiczeń, w trakcie których uczone osoby działają nad swoimi rzeczywistymi projektami, stosując pod kontrolą instruktorów dopiero co zdobytą wiedzę.

Ciekawe kursy Lean Office skierowane do zatrudnionych w biurze

Kolejnym ciekawym szkoleniem, jakie może okazać się pomocne pracownikom biurowym i ich przełożonym, jest szkolenie Lean Office. Podstawowym założeniem programu Lean Office ma być ograniczenie procesów, jakie wiążą się ze stratami i niegospodarnością na gruncie biurowym. Celem wspomnianego kursu jest poszukiwanie i eliminowanie tych czynności, które w miejscu pracy są zbędne i przyczyniają się do generowania kosztów pracy, jak również do wydłużenia prac biurowo-administracyjnych.

Zainwestuj w siebie samego oraz w swoich pracowników

Należy pamiętać, że kurs może się stać inwestycją w przyszłość i przedsiębiorstwa i samego siebie. Dlatego na tego rodzaju kursy powinni ważyć się nie tylko pracodawcy, ale także i pracownicy, którzy pragną być atrakcyjni na rynku pracy lub w oczach obecnego przełożonego. Szkolenie jest pierwszym krokiem w kierunku awansu i sukcesu zawodowego.