Z jakiego powodu naprawdę warto jest korzystać z lupy podczas czytania dokumentów?

Jeżeli chciałbyś prowadzić swoją firmę oraz chciałbyś dawać swoim klientom ciekawe i niecodzienne gadżety reklamowe, można dobrać tego typu, który okaże się użyteczny podczas czytania małych napisów.
Idzie tutaj o lupę, która nie tylko trzykrotnie powiększa obiekt, nad którym jest ona trzymana, lecz także jest w stanie go oświetlać, ponieważ posiada zamontowane 2 białe diody LED.

Oczywiście lupa Sherlock posiada też z boku stosowny włącznik ON/OFF i rozkładaną podpórkę. W rzeczywistości jest nią stosownie złożona rączka. Lupa ta jest zasilana za pomocą dwu baterii AA i ma rozmiary 16,3 x 7,6 x 2 cm. Jest ona wykonana z surowca pod nazwą ABS. Jako że jest to również gadżet promocyjny, można tam umieścić jakikolwiek nadruk. Wykonuje się go stosując metodę tampodruku albo druku bezpośredniego. Lupa ma czarny uchwyt, z kolei szkiełko powiększające ma ramki w kolorze srebrnym. Cały produkt waży jedynie 0,11 kg. Gadżet ten może zostać oferowany w większej ilości, w opakowaniu zbiorczym. Jego cena jest zależna od zamawianej liczby i wynosi od ok. 15 do ok. 20 PLN.

Często o rzeczach, które nam się podobają dowiadujemy się na bazie opinii. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury pokrewnego artykułu.

/J]

garderoba

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkość pola zadruku zależy od konkretnej techniki i w przypadku tampodruku równa się 40×7, graweru – 20×10, z kolei druku bezpośredniego 20 x 10 milimetrów. Jeżeli lupa Sherlock będzie używana jako produkt, który na stałe leży na blacie biurka, nadruk firmy Tritex – (sublimacja na tkaninach) byłby naturalnie cały czas przed oczyma użytkownika.

Jest to bardzo użyteczny produkt zwłaszcza w czasie czytania różnego typu umów czy regulaminów, ponieważ w tamtym miejscu właśnie często to, co jest najbardziej istotne, jest zapisane małym druczkiem. Osoba ze kiepskim wzrokiem może czegokolwiek nie doczytać.