Wybór meblościanki do pokoju dziennego – czym warto się kierować?

Wybór meblościanki do pokoju dziennego – czym warto się kierować?

Jednym z centralnych punktów pokoju dziennego jest meblościanka. Ten mebel dyskretnie wita chwile po przyjściu do mieszkania. To wokół meblościanki ustawiamy kanapę oraz fotele. W tak zaaranżowanym miejscu można delektować się pysznymi wypiekami, jak i oglądać ulubione programy telewizyjna

. Meblościanka jest doskonałą przestrzenią na usytuowanie sprzętów audio oraz wideo, świetnie wpisujących się w klimat salonu.
meblościanka

Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com

Przy urządzaniu salonu, ważne jest, aby meblościanka była dyskretnie wkomponowana w płaszczyznę ściany Poznaj metody dzięki którym twoja meblościanka będzie piękniejsze. Dobrze jeśli w takim meblu znajdzie się nie jedynie miejsce na urządzenia audiowizualne, lecz również praktyczne szuflady, w którym możemy schować najczęściej używane w pokoju dziennym przedmioty.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło wina turnau a przeczytasz tam interesujące informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Jeżeli wśród mieszkańców są również dzieci, bądź po prostu miłośnicy planszówek, meblościanka może stanowić odpowiednie miejsce na trzymanie tego typu gier. Natomiast na szycie mebla, w skrytce poza zasięgiem dzieci, możemy schować ważną dokumentację.

Nie ma wątpliwości, iż wyposażając pokój dzienny w tego rodzaju mebel, równie ważne co walory funkcjonalne, są także aspekty estetyczne. Wygląd frontów meblościanki powinien współgrać z resztą mebli, zapewniając spójność wystroju całego lokum . W sytuacji gdy w salonie ciężko o zachowanie porządku, na przykład z powodu przestrzeni ograniczonej skosami czy wnękami, rozwiązaniem może okazać się meblościanka projektowana na wymiar

Dopasowany do specyfiki wnętrza oraz indywidualnych potrzeb użytkowników mebel, pozwoli na optymalne wykorzystanie wszelkich powierzchni, przekształcając je w wygodną strefę do przechowywania.