Wielorakość wzorów wyrobów srebrnych

Srebro jest kruszcem, po który projektanci precjozów sięgają o wiele chętniej niż po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej plastyczne i bardzo dobrze łączy się tak jak z kamieniami, jak innymi metalami.

Łańcuszki ze srebra w lekki sposób rozjaśnią wszelką stylizację bez niebezpieczeństwa przytłoczenia jej. Bezpiecznym i ponadczasowym złączeniem jest połączenie czarnych strojów i biżuterii ze srebra. Jednakże biżuteria ze srebra jest tak wielofunkcyjna, że pasuje na każdą okazję i do jakiegokolwiek ubioru. Srebro będzie świetnym uzupełnieniem dla stylizacji w chłodnych odcieniach barw.
pole uprawne

Autor: apathy_girl
Źródło: http://www.flickr.com
Różnorodność modeli i postaci jakie przybierają kolczyki ze srebra sprawia, że każda kobieta odnajdzie coś dla siebie i bez trudu dobierze srebrną biżuterię na wiele okazji.

Ten serwis internetowy primitivo ma fascynujące informacje na prezentowany temat, więc, jeżeli ta tematyka Cię ciekawi, to zobacz to koniecznie.

Srebrna biżuteria jest wiele łatwiejsza w dobieraniu z przeróżnymi stylizacjami niż złociste ozdoby. Poza tym srebro jest częstokroć o wiele tańsze od złota, toteż sporo z nas chętniej wybiera ją na co dzień, także może pozwolić sobie na większe zbiory srebrnej biżuterii aniżeli tej złotej. Srebro jest również stosownym wyborem dla uczulenioWCów, gdyż bardzo rzadko uczula. Pod wpływem kontaktu z atmosferą srebro matowieje i traci na błysku.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to śmiało kliknij także ten link. Inne tego typu informacje przeczytasz również tutaj nike air force 1 damskie.

Taki skutek przydaje jednak biżuterii nieskazitelności, natomiast jeśli zależy nam na połyskującej biżuterii, domowymi rozwiązaniami bez kłopotu wyczyścimy srebrną biżuterię.

Poza misją dekoracyjną srebro posiada bakteriobójcze własności. Srebro ma działanie dezynfekujące, likwiduje bakterie, niszczy lub nie dopuszcza do rozwoju grzybów i pleśni. Od niedawna srebro zawierają kosmetyki i środki higieny.