Wdrożenie ISO 29990 w firmie edukacyjnej to znakomity sposób na zdobycie kolejnych klientów

Wdrożenie ISO 29990 w firmie edukacyjnej to znakomity sposób na zdobycie kolejnych klientów

System ISO 29990 przeznaczony jest dla firm edukacyjnych i szkoleniowych na całym świecie. Jeśli pragniemy zyskać pewność, że konkretna organizacja naucza według wyznaczonych standardów i ma w ofercie wysokiej klasy usługi, to zobaczmy czy posiada ten certyfikat.
System ów obowiązuje przede wszystkim w biznesie oraz implementowany jest przez sporo firm, które zajmują się nauczaniem.

Jednak nie ma żadnego przeciwwskazania do tego, by wdrożenie ISO (strona polecana w temacie) 29990 odbyło się na uczelni wyższej czy w liceum ogólnokształcącym wdrożenie iso 29990. Oczywiście, żeby ten certyfikat (więcej pomocy) uzyskać, należy wynająć odpowiednią firmę, która się zajmie sukcesywnym wdrażaniem wszelkich norm. Najpierw należy wykonać audyt i sprawdzić, jak wygląda sytuacja dzisiaj, następnie wykonuje się harmonogram zaimplementowania systemu i zaczyna wszelkie potrzebne kursy oraz procedury.

firma

Autor: Cancillería del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Pozytywów z posiadania takiego standardu jest wiele. Przede wszystkim konkretna firma edukacyjna będzie znacznie bardziej liczyć się na rynku. Partnerzy biznesowi poszukujący ciekawych kursów dla własnych zatrudnionych z pewnością będą sprawdzać czy w znalezionej przez nich firmie odbyło się wdrożenie ISO 29990 Zaimplementowanie tego systemu pozwoli też na stworzenie nowych konkurencyjnych produktów edukacyjnych i pozyskanie bardzo wielu klientów.

Prościej będzie również wszystko kontrolować według jasno określonych norm.
Wdrożenie takich standardów zawsze związane jest z kosztami, jednakże korzyści są zdecydowanie zbyt duże, by tego nie uczynić.