Ważne okazje i zabawne prezenty

Ważne okazje i zabawne prezenty

Nadchodzi osiemnastka kumpla, a ty nie masz pojęcia co mu sprezentować? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Problem z głowy! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.

Jakiś czas temu mocno popularne było dawanie osiągającemu dorosłość tabliczki z numerem 18, najczęściej zdejmowaną z tramwajów miejskich. Z tego też powodu w wielu miastach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w necie działa mnóstwo sklepów oferujących prezenty na 18.

Nie bój się, nasze linki (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/czerwone/) są niesamowicie ciekawe i, co najbardziej istotne, są w każdym przypadku aktualne oraz użyteczne. Jeśli szukasz jakichś wiadomości, to zapraszamy do nas.

Popularnością cieszą się zabawne dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość właściciela. Można zamówić je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Podobną możliwość oferuje się w wypadku wszelkiego rodzaju t-shirt’ów, kufli, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W Internecie można znaleźć także ostrzejsze prezenty na wieczór panieński. Jest to całkowicie kobieca impreza i rządzi się osobnymi prawami. W cenie są przeróżne przebrania – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom koleżanki kupują często prezenty z podtekstem seksualnym.

W sklepach można znaleźć więc frywolną bieliznę, książki o seksie, akcesoria erotyczne, ciuszki z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla dwojga oraz wiele innych, silnie niegrzecznych przedmiotów. Oczywiście dostępne są też prezenty na wieczór kawalerski o podobnym zabarwieniu, co ciekawe jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Być może bierze się to z zwyczaju, że zamiast kupować gadżet, zaproszeni decydują się sponsorować przyszłemu panu młodemu wstęp do klubu nocnego lub zamówić tancerkę na imprezę domową.