Wakacyjny must have przy wypadach z maluchami. Polecane produkty

Wakacyjny must have przy wypadach z maluchami. Polecane produkty

Idzie lato. Czas letnich wyjazdów, rodzinnych wypadów i spędzania czasu na dworze. By wesoło się bawić podczas pobytu na wakacjach i w ostatniej chwili w pośpiechu nie szukać niezbędnych drobiazgów, zróbmy przydatną listę i – jeśli jest taka potrzeba – uzupełnijmy nasze zasoby o dodatkowe rzeczy.

Niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Rozchodzącymi się na pniu produktami w sklepach dla dzieci (polecamy również pieluchy z tetry) są aktualnie przede wszystkim nosidła dla dzieci, kocyki piknikowe i zabawki do piasku. Jeżeli dziecko nie chodzi na własnych nogach, a spacerówka podczas długich pieszych wycieczek albo spacerów, raczej się nie sprawdzi, zainwestujmy w nosidełko.

Wybierzmy je tak, aby było wygodne dla rodzica i dla dziecka. Możemy wybrać nosidełko klasyczne lub turystyczne. Turystyczne będzie miało tę przewagę, że można będzie je złożyć kiedy nie będzie potrzebne i tym samym można zaoszczędzić trochę miejsca na przykład w aucie lub naszym bagażu. Poskładane nosidełko można dopiąć do plecaka i tym sposobem zyskać wolne ręce. W takim nosidle nosimy pociechę jak plecak – na plecach, bo taką ma ono budowę – szelki i pas biodrowy na stelażu. Malucha sadzamy w specjalnie zaprojektowanym, wygodnym koszu. Bardzo ważne jest, żeby nosidła dla dzieci były przystosowane do wieku i wagi dziecka, dlatego typ turystyczny przez swoją konstrukcję, polecany jest nieco starszym dzieciom. Sprawdź więcej: .

Gdy chcemy sobie zrobić przerwę na spacerze, dobrym rozwiązaniem będzie koc piknikowy. To kocyk, który z jednej strony ma ciepłą i miłą w dotyku tkaninę (na przykład polar), z drugiej nieprzemakalną warstwę folii termoizolacyjnej a pomiędzy nimi ma cienką piankę. Jest doskonałym rozwiązaniem na małe nierówności terenu oraz gdy na trawie leży jeszcze poranna rosa.

Czy ciekawią Cię podobne wątki? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (https://www.dcngallery.pl/reprodukcje-204-sztuka-w-stanach-zjednoczonych.html) takiego typu wpisów znajdziesz na naszej nowej stronie. Namawiamy!

Kocyki tego typu mają zwykle poręczną konstrukcję i ich poskładanie albo zwinięcie w niewielki pakunek zajmuje zwykle kilka chwil. Tkaniny, z których są zrobione, są cieniutkie dzięki czemu koc nie zajmie w bagażu dużo miejsca. Żeby rodzice odpoczęli choć przez moment, w trakcie przyjemnego popołudnia nad wodą czy w ogrodzie, przydadzą się zabawki. Niezależnie od tego, czy to piaskownica, czy rozległa plaża, nie tylko foremki lub wiaderka, które można w nieskończoność napełniać, ale także łopatki, grabki i wszystkie zabawki „napędzane” przesypującym się piachem zajmą dzieci na długi czas. Dla ciekawskich trochę więcej tu: nowe dane.

Przedstawione rzeczy są niezmiernie praktyczne i szybko nie wyjdą z użycia. Niezależnie od okolicy, w której spędzamy wakacje, dobrze mieć ze sobą zabawki do piasku i kocyk na przerwy w długich spacerach, które ułatwi nam nosidełko.