Wakacyjny must have przy wypadach z maluchami. Polecane produkty

Wakacyjny must have przy wypadach z maluchami. Polecane produkty

Idzie lato. Czas letnich wyjazdów, rodzinnych wypadów i spędzania czasu na dworze. By wesoło się bawić podczas pobytu na wakacjach i w ostatniej chwili w pośpiechu nie szukać niezbędnych drobiazgów, zróbmy przydatną listę i – jeśli jest taka potrzeba – uzupełnijmy nasze zasoby o dodatkowe rzeczy.

Niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Rozchodzącymi się na pniu produktami w sklepach dla dzieci (polecamy również pieluchy z tetry) są aktualnie przede wszystkim nosidła dla dzieci, kocyki piknikowe i zabawki do piasku. Jeżeli dziecko nie chodzi na własnych nogach, a spacerówka podczas długich pieszych wycieczek albo spacerów, raczej się nie sprawdzi, zainwestujmy w nosidełko.

Wybierzmy je tak, aby było wygodne dla rodzica i dla dziecka. Możemy wybrać nosidełko klasyczne lub turystyczne. Turystyczne będzie miało tę przewagę, że można będzie je złożyć kiedy nie będzie potrzebne i tym samym można zaoszczędzić trochę miejsca na przykład w aucie lub naszym bagażu. Poskładane nosidełko można dopiąć do plecaka i tym sposobem zyskać wolne ręce. W takim nosidle nosimy pociechę jak plecak – na plecach, bo taką ma ono budowę – szelki i pas biodrowy na stelażu. Malucha sadzamy w specjalnie zaprojektowanym, wygodnym koszu. Bardzo ważne jest, żeby nosidła dla dzieci były przystosowane do wieku i wagi dziecka, dlatego typ turystyczny przez swoją konstrukcję, polecany jest nieco starszym dzieciom. Sprawdź więcej: .

Gdy chcemy sobie zrobić przerwę na spacerze, dobrym rozwiązaniem będzie koc piknikowy. To kocyk, który z jednej strony ma ciepłą i miłą w dotyku tkaninę (na przykład polar), z drugiej nieprzemakalną warstwę folii termoizolacyjnej a pomiędzy nimi ma cienką piankę. Jest doskonałym rozwiązaniem na małe nierówności terenu oraz gdy na trawie leży jeszcze poranna rosa. Kocyki tego typu mają zwykle poręczną konstrukcję i ich poskładanie albo zwinięcie w niewielki pakunek zajmuje zwykle kilka chwil. Tkaniny, z których są zrobione, są cieniutkie dzięki czemu koc nie zajmie w bagażu dużo miejsca. Żeby rodzice odpoczęli choć przez moment, w trakcie przyjemnego popołudnia nad wodą czy w ogrodzie, przydadzą się zabawki. Niezależnie od tego, czy to piaskownica, czy rozległa plaża, nie tylko foremki lub wiaderka, które można w nieskończoność napełniać, ale także łopatki, grabki i wszystkie zabawki „napędzane” przesypującym się piachem zajmą dzieci na długi czas. Dla ciekawskich trochę więcej tu: nowe dane.

Przedstawione rzeczy są niezmiernie praktyczne i szybko nie wyjdą z użycia. Niezależnie od okolicy, w której spędzamy wakacje, dobrze mieć ze sobą zabawki do piasku i kocyk na przerwy w długich spacerach, które ułatwi nam nosidełko.