W jaki sposób zaaranżować niedużą łazienkę

W jaki sposób zaaranżować niedużą łazienkę

Wielu ludzi niechybnie zastanawia się, w jaki sposób wyekwipować małą toaletę w bloku bądź własnym domku, tak, by była szczególnym miejscem w domowej przestrzeni. Zaaranżowanie nowoczesnej łazienki na małym metrażu wcale nie jest czymś nierealnym. Trzeba jedynie pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

wanna

Autor: Winkelbohrer
Źródło: http://www.flickr.com

Częstokroć jest tak, że zachwycamy się cudnymi aranżacjami dużych, przestronnych łazienek, które nierzadko zajmują nawierzchnię trzech naszych gabinetów w małym mieszkanku bądź kawalerki w bloku. Myślimy sobie, iż takowa elegancka toaleta jest dla nas nieosiągalna, i jedyne na co jesteśmy skazani, to tania armatura, nieatrakcyjna ceramika łazienkowa jak też ciągłe obijanie się o porozstawiane wkoło sprzęty. Jednakże tak nie musi być! Wystarczy tylko trochę fantazji, by zaadaptować mnogość rozwiązań modnych, drogich toalet na własne przysłowiowe „3 na 2 m”. Dobrze jest w takich przypadkach zdać się na pomoc specjalistów, jacy wyselekcjonują najbardziej optymalne rozwiązanie waszej wymarzonej aranżacji malutkiej łazienki.

Czarna, kredowa, bądź może niebieska toaleta? Nie! W żadnym przypadku nie może to być żaden kolor poza białym. Biała barwa sprawia, iż wnętrze zdaje się większe. Wizualne złudzenie powoduje, iż biała łazienka postrzegana jest jako bardziej przestronna. W żadnym razie nie może to być umywalnia w kolorze czarnym, albowiem daje to nam zupełnie odwrotny efekt, mimo, że zastosowanie czarnej wanny, czy płytek podłogowych w pewnych proporcjach wygląda niezwykle elegancko i gustownie, to w niedużych łazienkach nie sprawdzi się to najlepiej. Więcej tutaj: cermag.com.pl/metraż wymusi na nas pójście na kompromisy. Stąd też konieczność połączenia miejsca do kąpieli, jakie najczęściej dzieli się na wannę a także strefę prysznicową. Tu dzięki zastosowaniu kompaktowej wanny, oraz nowomodnej deszczownicy połączonej z baterią wannową, kreujemy całościowe rozwiązanie kąpielowej strefy. Możemy także zainstalować nadto funkcjonalny panel prysznicowy, aby dać jeszcze więcej możliwości http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/chemia-budowlana/

Prywatna wySPA

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Osoby aktywne, które niekoniecznie lubią wylegiwać się godzinami w wannie , zaś potrzebują prędkiej, pobudzającej wizyty pod natryskiem, prawdopodobnie wybiorą inne podejście. Całkowity panel prysznicowy z dodatkową deszczownią, i pojedyncza ścianka prysznicowa i odpływ liniowy sprawdzi się w takowym przypadku znakomicie.