W jaki sposób urządzić gabinet SPA?

W jaki sposób urządzić gabinet SPA?

Profesjonalny gabinet SPA musi pomagać w zaspokajaniu potrzeb psychologicznych, a nierzadko nawet psychoterapeutycznych.
Wypoczynek, odprężenie ciała a także umysłu w zaciszu pięknie pachnącego, pięknego oraz intymnego miejsca.

Są to wartości, jakie bezwarunkowo należy dostarczać klientom na wysokim poziomie. Metraż gabinetu musi uzależniony być od jego przeznaczenia. Klient w gabinecie powinien czuć się pewnie i swobodnie. W przypadku, kiedy przewidujemy równoległe masowanie większej ilości klientów, należy celem zachowania intymnego klimatu oraz poczucia bezpieczeństwa, wyodrębnić oddzielne gabinety masażu.

leżanki spa

Autor: Dorcia
Efekt pierwszego odczucia które powinniśmy wywrzeć na naszych klientach zagwarantuje udana aranżacja wnętrza gabinetu.

Wejdź na ten odsyłacz i zobacz więcej pizza Poznań stary browar dokładniejszych wiadomości dotyczących prezentowanego tu tematu. Z pewnością jest on niezwykle ekscytujący.

Wnętrze musi z pewnością mieć swój intymny klimat. Współbrzmienie przyjaznych, pastelowych kolorów, aura bezpiecznego domowego ogniska to koncepcja na udaną aranżację gabinetu. Lokal powinien naturalnie dodatkowo spełniać wymogi sanitarne. Wyzwaniem dość trudnym jest projekt przyjaznej aranżacji gabinetu spa nie mającego oddzielnego wnętrza sanitarnego. Umywalka z preparatami odkażającymi częstokroć burzy intymny nastrój salonu oraz nadaje mu nieprzyjazny styl.

Pragniemy Cię zachęcić do przeczytania naszego kolejnego wątku. Po prostu kliknij hiperłącze i oglądaj bez problemu to, co rzetelne.

Warto posłużyć się w takich przypadkach stylowymi parawanami. Parawanami możemy oddzielić część sanitarną. Wymogi sanitarne nakazują, aby posadzka jak też ściany salonu były trwałe.

Wykładziny podłogowe, farby muszą być odporne na działanie środków dezynfekujących. Umywalnia musi posiadać umywalkę z gorącą wodą , mydełko w płynnej postaci jak też jednorazowe ręczniki papierowe. Koniecznie zaopatrz swój gabinet w leżanki SPA.