Uzdrawiające oraz magiczne własności pewnego kamienia

Uzdrawiające oraz magiczne własności pewnego kamienia

Peridot to nadzwyczaj rzadka, odmiana Oliwinu – kamienia stworzonego z krzemianu magnezu jak też żelaza. Niekiedy bywa zwany Chryzolitem.
Za jego intensywnie zielony kolor odpowiadają dodatki niedużej ilości chromu bądź niklu.

lustro

Autor: Marco Hamersma
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej, ze względu na podobieństwo do SzmarAGDu, mieniony był „szmaragdem biednych”. Hawajczycy skąd między innymi wywodzi się Oliwin, uważają, iż te śliczne zielone kamienie są łzami bożka ognia, Pele. Rozmiar owych kamieni pozwala jubilerom na uzyskiwanie ponad 100-karatowych klejnotów.

Nie zwlekaj! Jeżeli podobają nasze wpisy, to doczytaj ponadto kolejne i interesujące wątki. Należy kliknąć w poniższy link.

Miano Oliwin pochodzi od charakterystycznej złocistooliwkowej barwy.

Peridot jest kamyczkiem dodającym odwagi w realizacji ważnych dla nas projektów jak też marzeń. Zaplanowane zgodne z naszym wewnętrznym „ja” postępowania są częstokroć trudne do zrealizowania przez wzgląd na wiele czynników zewnętrznych. Jednakże ciągle możliwe do zrealizowania, kiedy odnajdziemy w sobie śmiałość, by po nie sięgnąć. Bohaterstwo i podejmowanie trudnych decyzji to otwarcie na ludzi a także możliwości, które są naokoło.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do tak samo ciekawych wątków, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij stronę lampy wiszące dla dzieci i oglądaj to, na co masz chęć.

Mówi się, iż Peridot jest również kamieniem duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Możemy osiągnąć sukces osobisty i zawodowy, jeśli nie obawiamy się popłynąć z nurtem wydarzeń. Zielona barwa Peridotu wytwarza energię, która działa na ludzi niczym soczysta, młodziutka trawa w maju. Czujemy się lekko, spokojnie oraz szczęśliwie. Uświadamiamy sobie, iż ambarasy wymagające rozwiązania nie są nami, są na zewnątrz, nie dotykają nas jak też nie ranią.

A ich rozwiązanie okazuje się za moment tak banalne, iż dziwujemy się, dlaczego już dawno na to nie wpadliśmy. Oliwin podług medycyny niekonwencjonalnej korzystnie wpływa na krążenie krwi jak też układ odpornościowy.