Uwypuklij swą kobiecość przy pomocy ubioru

Uwypuklij swą kobiecość przy pomocy ubioru

Każda z pańna pewno chce czuć się piękną. Mało tego, często czynimy niezwykle wiele rzeczy w tym celu. Dbamy o nasze skóry kupując luksusowe kosmetyki, pocimy się wytrwale na aerobiku, uprawiamy jogę, przemieszczamy się na rowerze. Pragniemy aby nasze trudy zostały docenione.

pończochy

Źródło: pixabay.com
Lecz bardzo ważnym czynnikiem jest nasza garderoba. Gdyż jeśli nie będziemy się orientować, jak uwydatnić nasze atuty i ukryć wady, cała nasza praca pójdzie na marne. Jednym z najpotężniejszych kobiecych wabików są zapewne pończochy samonośne. Dodatkowo w akompaniamencie z koronkowym pasem, zrobią na pewno olśniewające wrażenie- www.jagna.pl.

Lecz jeżeli planujemy mieć je na sobie w czasie ważnego spotkania, należy włożyć sukienkę lub spódnicę. Bowiem kobieta w spodniach może chodzić jedynie na co dzień. Kiedy czeka nas jakaś feta, warto posiadać w szafie seksowną małą czarną. Pamiętajmy jedynie, aby dopasować ubiór pod naszą posturę. Jeżeli posiadamy masywne uda, kupujmy sukienki do kolan. Z wystającym brzuchem poradzi sobie właściwa, korygująca bielizna. Z kolej grubsze ramiona należy okryć szalem.

Ważnym elementem są również akcesoria. Tak jak pończochy samonośne przypadną do gustu raczej panom, należy pamiętać również o osobach płci żeńskiej. Inne propozycje: (półgorset) Gdyż udowodniono naukowo, że kobiety obawiają się bardziej złych opinii ze strony innych pań niż mężczyzn. Nic nie wywoła tak ogromnej zawiści w naszych znajomych jak elegancka biżuteria. Warto w nią zainwestować, gdyż nigdy nie traci na wartości. Zamiast paru bransoletek ze stali nierdzewnej, warto porwać się na srebrną z rubinem – doda nam to estymy, gdyż od razu będzie widać, że jest to kamień szlachetny.

kobieta, ubiór

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie rzecz się ma z naszyjnikiem czy broszką. Poza tym, pamiętajmy również o właściwym doborze butów. Z jednej strony nie powinno być wulgarne, z drugiej nie może być za bardzo ugrzecznione, bowiem może nas postarzyć i zniekształcić naszą figurę.Bycie kobietą to w ogóle nie jest taka prosta sprawa. Należy dbać o nieskazitelne ciało, zmagać się z przybywaniem lat. Lecz na szczęście z pomocą odpowiednio dobranego stroju, można zatuszować parę niedoskonałości i podkreślić zalety. Dlatego, jeżeli masz długie nogi, kup koniecznie pończochy samonośne. A na krągłości na tali zaradzi bielizna wyszczuplająca.