Usprawnienie obiegu dokumentów

Usprawnienie obiegu dokumentów

W każdej firmie istnieje rotacja dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do biznesu, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej i był mało funkcjonalny. Od czasu, kiedy są dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka oraz dużo bardziej ekonomiczna. Jednym z takich oprogramowań jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy zakładaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami oraz ich otoczeniem.

Praca przy komputerze

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Intranet Share Point – nie musisz być informatykiem
Witryna Intranet Share Point to świetne narzędzie do pracy w dzisiejszych czasach. Niezależnie od tego, czy konkretny pracownik znajduje się w budynku przedsiębiorstwa, czy na drugim końcu kraju, po zalogowaniu się na służbowej platformie ma dostęp do przesyłanych przez pracodawcę informacji. Intranet Share Point służy do wymiany zadań, pism, bądź ogłoszeń.

Pragniemy zaprosić Cię do przejrzenia naszego nowego wpisu. Najedź na łącze tu… (http://www.foliograf.pl/#!billboardy/c1opr) i przeloguj się do następnej witryny.

Co najważniejsze, ażeby obsługiwać platformę nie trzeba mieć wykształcenia informatycznego.

Workflow – system usprawniający
Jednym z głównych systemów programu Sharepoint jest elektroniczny obieg dokumentów. Służy on szeroko rozumianej automatyzacji obsługi. Dotyczy zarówno rzeczy wewnętrznych firmy (udogodnienie operacji informatycznych, lub wysyłanie podań przez zatrudnione tam osoby) jak i związanych z klientem (odbiór oraz obsługa skarg, czy zamówień). Workflow w niektórych firmach (przede wszystkim mediach elektronicznych) służy wymianie plików dźwiękowych a także wideo.

Obieg faktur – sprawnie i szybko
Odpowiedni i wydajny program do obiegu dokumentów w firmie pozwala nie tylko świetnie uporządkować pracę, ale też na bieżąco monitorować wykonywane w przedsiębiorstwie operacje płatnicze. Dzięki niemu nic nie wymyka się spod bezpiecznej kurateli oraz wszystko przebiega zgodnie z planem. Obieg faktur pozwala na sprawną i przejrzystą organizację pracy danej firmy co przekłada się na powiększenie jej zysku.