Typy pieluszek dla dzieci

Typy pieluszek dla dzieci

Pieluszki składane utworzone z tetry bambusowej. Realizują szereg zadań oprócz zwyczajnej pielęgnacji szkraba. Mogą mieć zastosowanie jako pieluszka wielokrotnego użytku lub wkład do pieluszki kieszonki. To także bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.

Dla oseska – jest możliwość użyć jej jako otulacz, jakim dokładnie omotamy maluszka, umożliwiając mu spokojny sen. W parne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, albowiem bambus daje łagodzące afekt chłodu. W wyjątkowo słoneczne dni pieluszką bambusową osłonimy wózek, nosidełko lub smyka w foteliku samochodowym, bo bambus pochłania promienie UV.

Ciekawa informacja? Jeśli tak uważasz, dodatkowo wejdź na ten odsyłacz – znajdziesz znacznie więcej w ofercie, która dotyczy rozpatrywanej tu tematyki.

Jeżeli maluszek jest wcześniakiem bądź ma drażliwą karnację, mamy możliwość z sukcesem użyć pieluszki bambusowe, przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie jako ręcznik, bambus jest niezmiernie miły, miękki i delikatny w dotyku, a przy tym nadzwyczaj mocny, a z powodu swej rewelacyjnej chłonności, prędko osuszy skórę pociechy. Świetnie egzaminuje się także jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką, np.- z kieszonką, sprawdź tutaj to bardzo użyteczna i banalna w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.
Pieluszki skonstruowane są z warstwy nieprzemakalnej na zewnątrz i powłoki mikropolarku od strony pupy dziecka. Te dwie warstwy są ze sobą złączone tak ażeby pozostał odstęp na wsadzenia wkładów chłonnych. Do otworu tego wpycha się dawkę i typ wkładek stosowną do wieku i wymogów maluszka. Pieluchy kieszonki mają ogólny format (0-13 kg), w zestawie znajduje się jeden chłonny wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z najbardziej oszczędnych sposobów. Pielucha z kieszonką rośnie razem z potomkiem i zapewnia sposobność zastosowania opcjonalnych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania koniecznych jest ok. 12 sztuk. Elegancki kształt pieluchy zezwala na luźne założenie na nią niemowlęcego body na napy i całość się ze sobą przyzwoicie przystosowuje. Gumki nie uciskają malucha, model zapewnia odpowiednie dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest sumiennie sporządzona, nadzwyczaj puszysta i zapewnia regularną rotację powietrza przy skórce malucha. Warstwa mikropolaru od okolicy siedzenia dziecka nie otrzymuje wilgoci i dzięki temu skóra nie ma kontaktu z wilgotnością.