Taste of Wild – najlepsza karma dla psa

Masz kota lub psa? A może oba czworonogi? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym zdrowym pokarmem.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie ziarna są uważane za szczególny walor. Mimo to w przypadku kotów posiadacze czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem cennego mięsa i owoców.

Taste of Wild to mieszanka mięsnych, warzywnych i egzotycznych składników.

Zaciekawił Cię ten wpis? To świetnie, gdyż oryginalny wpis (http://pomagier.eu/) zawiera zbliżone dane do publikowanych.

Biorąc pod uwagę rozróżnienie wiekowe, rasowe i wagowe psów, producent przygotował dla nas odmiany żywności dla młodych zwierzaków, rosnących szybko, jak i większych osobników. Esencję mięsną stanowią w niej łosoś (dla szczeniąt i kociąt), baranina (niemal dla większości kotów), czy mięso z dzika (w każdym wieku). (Wejdź)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Najrozmaitsze rodzaje karm Taste of Wild serwują naszym czworonogom przecier pomidorowy, owoce leśne, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie należy do tanich zakupów.

Ciekawisz się owym działem? Czytaj więc jeszcze dalej (https://sklep.sport-max.pl/pol_m_Kategorie_Odzywka-bialkowa_Koncentraty-2382.html) o tym wątku w kolejnym artykule, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się podoba.

Za nieco ponad dwukilogramowy worek dla szybko rosnących kotów zapłacimy 44 złote. (Kliknij) Trzy razy większe opakowanie wyniesie nas koło 113 złotych. Paczka 13,5 kilogramowa to koszt sięgająca 200 złotych.
Jeśli martwisz się o zdrowie swojego kota i widzisz, że ma on problemy trawienne rozważ zakup karmy Acana. Jest to wysokiej klasy produkt hipoalergiczny z warzywami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma Acana to dobre danie dla dorosłych i ruchliwych psów, jak i tych mających problemy z trawieniem i przyswajaniem zwykłych dań. Dlatego też Acana umieszcza w daniu dla czworonogów składniki zmiękczające trawienie: jagnięce mięso, jabłka, wyławianego w Kanadzie stornia itp. Część karm tej firmy ma mniejszą wartość węglowodanów. Większa ilość białek i witamin ma pomóc w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej przez szczególnie ruchliwe czworonogi.
Różnice w porcjach są takie same jak w Taste of Wild. Jednak za małą Acanę wydamy więcej – już około 50 złotych, za trzy razy tyle – niemal 120, a 13-kilogramowe opakowania wyniosą nas więcej niż 200 złotych. Kup karmę!