System do tworzenia faktur dostępny internetowo.

,,X” to dobrze przygotowany, odpowiedni do najnowszych zasad, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla biur rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego i niewielkich przedsiębiorstw. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnorodnych pism.

przykładowa faktura

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Program do wystawiania faktur za pomocą Internetu to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury wystawiać można bezpłatnie i bez żadnych limitów. Specjalny serwer gwarantuje, iż wystawione faktury i zapisane na nich dane nie będą dostępne dla osób do tego nieupoważnionych. Faktury (odnośnik do strony) online magazynowane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich kopie wykonywane sa w trybie ciągłym. Minimalizuje to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie zachowując stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz. By mieć wejście do systemu wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niebywale intuicyjny i prosty w obsłudze. Program do faktur on-line nie wymaga logowania. Utworzyć można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca czy też rachunek online.

Bez problemu możesz edytować swoje faktury online. Wyszukiwarka odszuka także kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany tudzież wysłany do niego dokument. Dzięki tego programu szybko możesz też skontrolować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi firmami lepiej nie robić biznesów. Wzór faktury jest czytelny. Oprócz tego program sam obliczy kwotę VAT, utworzy zgodną z zasadami klasyfikację towarów czy usług oraz zbuduje bazę danych – kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie są zapłacone w terminie automatycznie informują o tym, że minął ich termin płatności.

Interesują Cię dalsze wątki na ów temat? To fantastycznie, gdyż z chęcią przygotowaliśmy dla Ciebie następne ciekawe wątki.

Program do faktur jest nieustannie aktualizowany przez zespół profesjonalnych księgowych.
W każdej chwili możesz mieć pewność, że dokumenty są prawidłowo ponumerowane, poprawnie wyliczone oraz przepisowe z punktu księgowo-podatkowego.
Dodatkowo wsystemie jest moduł Kadry i płace, który daje możliwość:
– zawieranie umów na swobodną formę zatrudnienia z pracownikiem;
– przejrzyste prowadzenie ewidencji zatrudnionych;
– definiuje wynagrodzenia, uwzględniając przy tym różnorodne dodatki płacowe;
– tworzenie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
By uzyskać więcej fachowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z