Świetny pomysł na nietypowy oraz bardzo przydatny gadżet reklamowy

Świetny pomysł na nietypowy oraz bardzo przydatny gadżet reklamowy

Kiedyś dane komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi komputerami na dyskietkach albo (później) na płytach CD/DVD. Obecnie od paru ładnych lat, wykorzystuje się do tego celu niewielkie narzędzia o nazwie pendrive.

Są one znane także jako „gwizdki”.

ogród

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Przyrządy te nie posiadają żadnych mechanicznych elementów, które są tak podatne na którekolwiek uszkodzenia mechaniczne. To istotny argument, jeśli będziemy chcieli porównać pendrive do jego najbardziej istotnego konkurenta, zatem dysku zewnętrznego HDD.

Intrygujący post? Niezmiernie nam miło. Tym samym gorąco zapraszamy na (http://www.sklep.autopart.pl/akumulatory-do-samochodow-osobowych,cp3,pl.html) naszą następną witrynę, gdzie wyszukasz dużo podobnych wątków.

Podobne jest z kolei to, że obydwa te narzędzia przyłącza się do gniazda USB. Dla najbardziej wymagających nabywców, pośród których są także osoby odpowiadające za reklamę, powstała również możliwość zamówienia takiego towaru jak pendrive silikonowy. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że można by nadać jemu praktycznie dowolny kształt 2D lub 3D. Inaczej mówiąc pendrive w formie logotypu firmy mógłby być doskonałym gadżetem reklamowym.

Zajrzyj na kolejną stronę i dowiedz się tutaj (https://acana.com.pl/karma/w-trosce-o-psi-usmiech/) więcej o podobnej dyscyplinie. Pod podanym linkiem oczekuje na Ciebie niemało postów.

firmy, które mogą zajmować się wytwarzaniem tego typu gadżetów do każdego nowego wzoru muszą stworzyć specjalną matrycę.

pendrive silikonowy

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalność oraz ponadczasowość materiału wykorzystywanego do tworzenia takich gadżetów sprawia, że możliwe jest osiągnięcie niemalże dowolnego kształtu. Termin realizacji jest poniekąd uwarunkowany od bieżącej ilości zamówień, jednak zazwyczaj są to ok. trzy tygodnie od daty zaakceptowania pierwszego projektu.

Ten natomiast jest możliwy po paru dniach od daty oddania zamówienia. Projekt taki jest przedstawiany wcześniej jako wizualizacja przestrzenna. Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk w wypadku kształtów 2D i sto sztuk dla kształtów przestrzennych.