Sprawny i nieskomplikowany system do faktur

Sprawny i nieskomplikowany system do faktur

Prędki i bezproblemowy program do faktur to nie tylko komfort, lecz wręcz nieodzowność dla przedsiębiorcy. W szczególności, gdy przedsiębiorstwo rozpoczyna się rozwijać i napływa wystawianych dokumentów. Aktualne programy do fakturowanie zostały w najwyższym stopniu ułatwione. Zastosowane rozwiązania mają na celu ułatwienie pracy, zezwalając zarazem na znaczne zaoszczędzenie czasu.

system do księgowania

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

System do fakturowania ma także zintegrowaną wyszukiwarkę, dzięki której realne jest wykonanie szybkich działań. Użytkownicy z poziomu systemu mogą wytwarzać paragony fiskalne. Jest to wykonalne dzięki bezpośredniej integracji z drukarką fiskalną. Utworzony paragon automatycznie wywołuje zmianę poziomów magazynowych posiadanych artykułów.Wytworzone paragony są bowiem samoczynnie ujmowane w ewidencjach rachunkowych.W programie do fakturowania użytkownik może dostosować wygląd faktury do własnych potrzeb, wybierając model, jaki najlepiej spełni jego oczekiwania.System zezwala na używanie elektronicznej wysyłki faktur (system do faktur). Wystarczy wprowadzić dane, po czym jedno kliknięcie sprawi, że faktura trafi automatycznie na maila przypisanego do danego partnera. Z elektroniczną przesyłką faktur można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Sterty dokumentów gromadzonych w segregatorach odchodzą więc w niepamięć. Używając e-faktur użytkownicy przyczyniają się do ochrony środowiska.System do fakturowania zapewnia przedsiębiorcy przekazywanie do niepunktualnych płatników przypomnienia w formie elektronicznej o braku płatności. Istnieje również możliwość załączenia do przesyłanego maila duplikatu faktury i druczku przelewu.

księgowa

Źródło: pixabay.com

Na dodatek użytkownik ma możliwość wykorzystać funkcję odbierania potwierdzeń odbioru wiadomości.Audycja do faktur (zobacz menedżer sprzedaży) to zdecydowanie najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozstrzygnięcie od tworzenia faktur osobiściePoniektóre aplikacje gwarantują przedstawianie faktur dwujęzycznych, oraz w walutach obcych. Funkcja ta jest bardzo istotna w przypadku realizowania transakcji z zagranicznymi partnerami. W trakcie ich księgowania system automatycznie przelicza wartości na walutę polską, wykorzystując właściwy dla danej transakcji kurs.