Ślub to dla niejednej kobiety najbardziej wyczekiwany moment w życiu – chce poczuć się jak księżniczka z bajki

Ślub to dla niejednej kobiety najbardziej wyczekiwany moment w życiu – chce poczuć się jak księżniczka z bajki

Wszystkie kobiety, kiedy były małymi dziewczynkami, czytały opowieści o Kopciuszku albo Belli z Pięknej i Bestii. Chciały tak jak bohaterki spotkać królewicza z bajki, przywdziać białą sukienkę i tańczyć na własnym ślubie.
Jeśli zbliża się ten piękny dzień, każda z nas czuje wielkie szczęście, ale także małe zdenerwowanie – czy wszystko się uda i czy niczego nie przegapiłyśmy.

winietki ślubne

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiste jest, że najważniejsza będzie cudowna sukienka. Następnie zawsze myślimy o zamówieniu zespołu i znalezieniu restauracji. Jednak co dalej? Czy to wszystko? Niestety nie. Przed tym niezapomnianym dniem jesteśmy zmuszone przypominać sobie o nieskończonej ilości detali, by był tak cudowny, jak w bajkach. Przykładowo będziemy musiały podumać o zaprojektowaniu zaproszeń. Przecież to niezwykle ważne, by każdy gość otrzymał zaproszenie z datą i miejscem ceremonii. Zaproszenie może być eleganckie albo śmieszne. Wybór koloru oraz wierszyka również należy do nas.
Winietki ślubne możemy zamówić w tej samej Drukarni. Powinny być one dostrojone wyglądem i kolorem nie tylko do zaproszeń, ale do koloru bukietów i dekoracji na stole.

Nie masz zamiaru skończyć interesującego tematu na tym poście? Zatem zapraszamy do nowych – kliknij w źródło filtracja przemysłowa i wejdź na podobną witrynę.

Winietki ślubne z nazwiskami członków rodziny stawiamy przy każdym nakryciu i dzięki temu nasi bliscy i przyjaciele będą świadomi tego, gdzie muszą usiąść.

Da nam to szansę na uniknięcie chaosu, który mógłby wkraść się na przyjęcie, gdyby nikt nie miał pojęcia, gdzie ma siedzieć.
Wesele to najważniejszy dzień w życiu – trzeba zatem zatroszczyć się o wszelkie detale, aby naprawdę taki był.