Reflektor regulowany poprzez zintegrowany kontroler

Reflektor regulowany poprzez zintegrowany kontroler

Reflektor LED PAR służy do tworzenia efektów świetlnych w ramach instalacji przedstawień świetlnych w trakcie imprez. Reflektor jest regulowany przez ześrodkowany kontroler, bądź przez obrzeżny kontroler.

Mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com

słuchanie muzyki

Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com
Reflektory PAR LED znajdują nieograniczone zastosowanie w dekoracjach światłem, oświetlaniu estrady, przedmiotów, ścian, budynków.

Żeby poszerzyć wiedzę na przedstawiany wątek obejrzyj stronę (https://www.kartondirect.pl/), która ma ciekawe informacje na prezentowany temat – wystarczy kliknąć!

Źródła oświetlenia w postaci diod LED podzielone zostały na dwie, trzy, bądź więcej sekcji, co zapoczątkowuje absolutnie oryginalne możności w komponowaniu skomplikowanych, barwnych ekspozycji, również niespotykanych efektów. Dzięki technologii LED jest niezawodny, nie nastręcza zakupu ani wymiany żarówek, jest w stanie jarzyć się bez przerwy nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. Do tego posiada kilka razy niższe zużycie prądu. Dzięki technologii RGB DMX, jeden reflektor jest w stanie świecić ogromną ilością odcieni, ma także tryb stroboskopu. Można go podłączyć i sterować za pomocą dowolnego sterownika DMX, może funkcjonować także w trybie samoistnym, za pomocą wyłączników z tyłu obudowy można skonfigurować mu sposób pracy świecenia stałego w danym kolorze, czy transformacji kolorów z wybraną szybkością.

Reflektory prowadzące to sprzęty do oświetlania obiektów ze znacznej odległości.

Jeśli ten tekst okazał się dla Ciebie ciekawy, nie czekaj i przeczytaj szczegóły tutaj buty pleaser – poznasz jeszcze bardziej szczegółowe dane.

Obowiązkiem reflektora prowadzącego jest podążanie za celem ruchomym znajdującym się na estradzie, toteż do obsługiwania reflektora prowadzącego konieczny jest operator.

Znamienna, długa obudowa reflektora prowadzącego zezwala dokładnie modyfikować wymiar i ostrość obrazu.
Dostępna jest duża oferta reflektorów o różnych obszarach kątów projekcji, rozmaitych zasięgach, mocach i gatunkach lamp, dając dobór na każdą okazję.