Przybory do czyszczenia pojazdu – jakie sprawdzą się najlepiej?

Przybory do czyszczenia pojazdu – jakie sprawdzą się najlepiej?

Oferujemy Państwu wysokiej klasy KOSMETYKI SAMOCHODOWE, charakteryzujące się wyjątkowo skutecznym działaniem. Wśród naszych produktów znajdują się akcesoria do pielęgnacji wszystkich części samochodu – tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pochodzących od wiodących światowych producentów. Oferujemy środki do pielęgnacji lakieru, kół, szyb oraz tapicerki, które sprawią, że pielęgnacja i wybłyszczenie zakończy się wspaniałymi efektami, a samochód będzie wyglądał lepiej niż podczas wyjazdu z salonu.

parking samochodowy

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miesiącu nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI, poleca atrakcyjne ceny ŚCIEREK Z MIKROFIBRY. Ścierki z mikrofibry stworzone zostały przy użyciu nowoczesnych technologii – to rodzaj mikrowłókna, składający się ze specjalnej mieszanki bardzo cieniutkich włókienek poliestrowych i poliamidowych.Oferujemy niesamowicie chłonne mikrofibry, którymi bez wyciskania osuszysz cały samochód. W wyborze towarów mamy:

samochód marki Hyundai

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

– puszysty, miękki, duży ręczniczek z mikrowłókna do suszenia pojazdu – zielony z brązowym obszyciem; idealnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i wchłania kurz, można używać go suchego albo trochę wilgotnego; – mięciutka ŚCIERKA Z MIKROFIBRY o budowie zamszu do specjalistycznego zastosowania;- ścierkę z mikrofibry o budowie waflowej do osuszania karoserii; – ściereczkę z mikrofibry do mycia i czyszczenia szyb – specjalnie zaprojektowany splot tkaniny upraszcza usuwanie trwałego brudu;- ścierkę z mikrofibry o strukturze zamszu, do czyszczenia powierzchni szklanych, elementów chromowych, czyści i poleruje szyby bez pozostawiania zacieków oraz nadaje perfekcyjny połysk polerowanej powierzchni – zobacz .

Dodatkowo nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI poleca także wyjątkowy komplet ściereczek z mikrowłókna nieodłączny przy konserwacji pojazdu.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej gewurztraminer na omawiany wątek – informacje będą zapewne bardzo fascynujące, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Liczy 3 ŚCIERKI Z MIKROFIBRY: do lakieru, elementów szklanych oraz kokpitu. Każda ze ściereczek posiada specjalną strukturę, aby jak najlepiej pielęgnować powierzchnie, do których są przeznaczone. Każda ze ścierek została wyraźnie oznaczona, po to, aby korzystając z nich, osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Czy to zagadnienie niezwykle Cię ciekawi? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj naszą firmę (https://www.pitbike.pl/) – poznasz w tym miejscu nieziemsko niezwykłe informacje.

Używanie ściereczek ułatwiają naszyte kieszonki, w które wprowadza się dłoń i bezproblemowo czyści wybraną powierzchnię.

Więcej na ten temat: #