Prowadzisz firmę oraz musisz częściej korzystać usług wysyłkowych? Korzystasz z Poczty Polskiej, lecz potrzebujesz lepszej obsługi?

Prowadzisz firmę oraz musisz częściej korzystać usług wysyłkowych? Korzystasz z Poczty Polskiej, lecz potrzebujesz lepszej obsługi?

Nieważne, czy prowadzisz sprawnie prosperujący sklep w Internecie, czy raczej jesteś ich klientem, z pewnością nie raz byłeś w sytuacji, kiedy musiałeś nadać coś. Sporo ludzi wciąż korzysta wyłącznie z usług Poczty Polskiej, dlatego że tanio, wygodnie, nie jest to skomplikowane, lecz czy tak jest rzeczywiście?

Dzisiaj obserwujemy rozwój e-biznesu, razem z nim także usługi kurierskie mają się lepiej. Faktem jest, że na naszym rynku działa bardzo dużo różnych firm, świadczących wysyłki kurierskie, jednak wszystkie posiadają dość podobny sposób pracy (). Dostarczenie paczki, na terenie kraju w jedną dobę nikogo już nie dziwi, niewielki odsetek uszkodzeń, czy zagubień przesyłek tak samo jest już czymś normalnym, cena nadania paczki nie jest już tak duży a przy tym na pewno zadowoli każdego, kto oczekuje szybkiej i profesjonalnej obsługi.

kurier

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego więc klienci tak niechętnie korzystają z tych usług? Być może dlatego, że wciąż panuje przeświadczenie, że kurier online zarezerwowany jest dla dużych firm, korporacji, a przeciętny Polak zapłaci bardzo dużo pieniędzy, za chociażby wysłanie najzwyklejszego listu. Jak w każdej legendzie i tutaj znajdziemy ziarnko prawdy. Firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową płacą przeważnie mniej za identyczne usługi kurierskie, a to w wyniku umowy podpisanej z danym przewoźnikiem.

Jednakże każdy z nas, może skorzystać z usług brokera kurierskiego. Jest to wciąż silniej rozwijająca się branża, prosto mówiąc broker kurierski jest pośrednikiem między klientem, a firmami kurierskimi, punkty ulokowane są najczęściej w większych miastach, bądź w centrach handlowych (). Typowy broker posiada w ofercie usługi dostarczane przez parę firm, co wpływa znacząco na spadek ceny oraz dostosowanie usług do zapatrywań klienta, dlatego za cenę porównywalną, czy nawet niższą, aniżeli w przypadku Poczty Polskiej, możemy wysłać paczkę, która na pewno będzie szybko i fachowo dostarczona do adresata.

Przeanalizujmy przy wysyłce kolejnej paczki, miast korzystać z dobrze znanej każdemu firmy (zobacz pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach) z żółtą trąbką, warto się dowiedzieć, czy w naszej okolicy nie działa któryś broker kurierski.

Szukasz podobnych wiadomości na prezentowany w tym miejscu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej (https://www.komornikwgliwicach.com.pl/obszar-dzialania/) a przekonasz się, że to było bardzo proste.

Tak na dobra sprawę pytanie o sposób wysyłki i wycenę nic nie kosztuje, a może akurat takie usługi bardziej przypadną nam do gustu.