Promocje

Promocje

Każdy z nas lubi promocje. Lubimy, gdy udaje nam się oszczędzić parę groszy. Z tego powodu gdy otrzymujemy kupony rabatowe myślimy o danym sklepie lepiej. Pamiętamy go i wracamy chętniej na zakupy do danego sklepu. A sklepy prześcigają się w tworzeniu promocji. Jeżeli będziemy robić zakupy na pewną kwotę to dostaniemy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeśli w określonym czasie zrobimy zakupy cztery razy za określoną kwotę to kolejne zakupy będą gratis.

wielka wyprzedaż

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Opcji na ściągnięcie klienta jest cała masa. Sklepy muszą stale coś wymyślać, bo konkurencja jest bardzo duża i sama dobra jakość produktu to za mało. Konieczna jest właściwa kampania marketingowa. A jak wiemy kupony rabatowe, są elementem dobrze przemyślanego planu marketingowego. Sporo osób szuka rabatów w Internecie. Warto samemu trzymać rękę na pulsie, bo rzeczywiście można znaleźć fajne zniżki. Poza tym warto jest na stronach społecznościowych polubić strony lubianych marek, tam również udostępniane są różnego rodzaju kupony rabatowe. Musimy je wydrukować i pokazać je, gdy będziemy płacili. Czasem jest to kupon na dwadzieścia złotych a czasem na piętnaście procent, ale zawsze coś zaoszczędzimy. Tu są najfajniejsze przykłady: kupony rabatowe Toruń.

Jak najlepiej skorzystać z rabatu

Jeśli nie chcemy przegapić żadnych kuponów rabatowych musimy zapisać się do newsletterów na wielu stronach www. Wtedy na sto procent otrzymamy wiadomości o promocjach w danym sklepie. Będą nam również podsyłane drogą mailową kupony rabatowe, które będziemy mogli wykorzystać, czy to w sklepie internetowym czy też w zwykłym sklepie. Dodatkowo, gdy posiadamy kartę stałego klienta, to na skrzynkę mailową lub sms-em będziemy otrzymywać informacje o rabatach, jakie obecnie są w sklepie lub o tym, że dostaliśmy kupon rabatowy. Karty stałego klienta dostajemy za darmo – kupony zniżkowe w Trójmieście.

Gdy, więc następnym razem pani sprzedająca spyta, czy chcemy otrzymać taką kartę, zgódźmy się. Na pewno nic nie stracimy, a możemy zyskać dodatkowe rabaty, a obniżek nigdy dość. Szczególnie, gdy naprawdę często robimy zakupy. Gdy dodamy pieniądze, które oszczędziliśmy dzięki rabatom, to faktycznie można być naprawdę mile zaskoczonym. Dlatego nie kręćmy nosem, bo nas stać i po co nam taki kupon rabatowy, bo każdy mądry człowiek wykorzysta okazję.