Programy motywacyjne dla pracowników

Programy motywacyjne dla pracowników

Programy motywacyjne są kierowane do podwładnych działalności. Jak wiemy, najważniejszym elementem w każdej działalności gospodarczej jest człowiek. Zatrudniony powinien być zdeterminowany, by osiągać pozytywne rezultaty. Najoczywistszym czynnikiem stymulującym do solidnej pracy jest naturalnie zarobek. Są jednak również inne, niezwiązane z comiesięcznym przelewem programy motywacyjne. Zwykle są to rozmaite upominki, np. wyroby firmy. Czasami można spotkać też karnety na basen lub talony na atrakcyjne wydarzenie.

biznes, narada

Autor: North Atlantic Division
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wspomnieć, że programy motywacyjne – sprawdź niskie ceny na programy motywacyjne- informacje – są stosowane przez firmy, które odznaczają się sporą dojrzałością. Wiele działalności gospodarczych z Polski bowiem nie widzi prostego fakt, że dobry kadrowicz to człowiek zrelaksowany i sowicie opłacany za swoje zadania. Nad Wisłą ciągle panuje dziwaczna mentalność, która powoduje, że zarządcy firm wolą sobie sprawić nowy samochód, zamiast dać premię pracownikowi.

Kiedy już przeanalizujesz ten artykuł, równie absorbująca będzie ta pomocna witryna (http://najubezpieczenia.pl/), ponieważ ma pokrewne informacje na prezentowany temat.

Na szczęście nasz kraj znajduje się w Unii Europejskiej, skąd dochodzą do nas nowe, wartościowe wzorce zachowań biznesowych.

Systemy lojalnościowe to również koncepcja, która nadeszła z krajów zachodnich. Najważniejszym celem piarowców jest zbudowanie i utrwalanie owocnej więzi z klientem. Właściciele firm muszą wysilać się, aby klient cechował się lojalnością wobec marki. Taki wynik można osiągnąć różnymi sposobami. Najpotężniejszym sposobem są właśnie systemy lojalnościowe.

praca

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Z pewnością każdy z was kiedyś spotkać się z takim rozwiązaniem. Więcej o programach lojalnościowych: Opiera się to na tym, że przy kupowaniu konsument otrzymuje punkty, które później może zamienić na jakieś produkty. Odmianą jest gromadzenie znaczków za zakupy, by otrzymać rabat na jakiś produkt. Eksperymenty wykazały, że systemy lojalnościowe są efektywne – ludzie lubią kolekcjonować punkty i dostawać podarki za friko, nawet jeśli nie posiadają one szczególnej wartości. Tak pracuje nasza psychika.