Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna 80% informacji dociera do nas za pomocą wzroku. Z jakiego powodu zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, w dalszym ciągu nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie światło, jego zadania sprowadzając wyłącznie do ustawienia sobie określonego natężenia oświetlenia, nie uwzględniając wielu ważnych aspektów i parametrów, takich jak jego odcień, natężenie, skład widmowy itp. A przecież wpływają one nie tylko na wzrok, ale także na odpowiednie działanie funkcji życiowych, obciążenie stresem, huśtawki nastroju i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED zostało pomyślane tak, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich barwę i natężenie światła można dobrać do indywidualnych przyzwyczajeń i samopoczucia. Ale to nie wszystko.

Podobne wiadomości znajdują się tu – więcej zobaczysz na stronie (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-po-niderlandzku/), którą także należy odwiedzić. Naturalnie jeżeli omawiana kwestia jest według Ciebie warta zainteresowania.

Moduły LED są wyjątkowo bezpieczne: nie ma w ich składzie rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (poza białymi diodami LED, które posiadają niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z nadrzędnych celów funkcjonowania przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zaproszenie użytkowników do świadomego i właściwego wykorzystywania oświetlenia, jak również do stosowania i implementowania takich rodzajów i ustawień oświetlenia LED, które pasują do określonych sytuacji oraz obszarów funkcjonowania człowieka, nie nadwyrężają wzroku i są bezpieczne.

Pracownicy naszej firmy z radością pomogą Państwu zdecydować, które oświetlenie LED będzie idealne dla Państwa potrzeb. Nie marnuj zdrowia zwlekając z zakupem. Nasz adres