Płatności nowej generacji

Płatności nowej generacji

pieniądze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Tłumy ludzi na poczcie albo agencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych fanów tradycji. Okresy, w których opłat dokonywać można było tylko przy okienku agencji pocztowej dawno minęły. Należy się cieszyć, bowiem teraz jesteśmy w stanie opłacać należności za zakupy bez wychodzenia z domu i co warto podkreślić– zupełnie za darmo.Mikropłatności – co to takiego?.

Od lat zauważono zapotrzebowanie na rynku na możliwość regulowania niewielkich sum, który będzie bezpieczny, szybki oraz skuteczny. Takim sposobem są płatności smsem. Dokonuje się ich za pomocą tak zwanych wirtualnych portfeli poprzez logowanie się na stronę www.. Jesteśmy w stanie w ten sposób zakupić przedmioty o drobnej kwocie takich jak: gazety, transmisji danych, dostępu do stron internetowych czy w celu zamieszczania ogłoszeń. Mikropłatności są pozbawionym ryzyka sposobem zarządzanie pieniędzmi oraz co najważniejsze, wystarczą dwa kliknięcia aby zapłacić za transfer danych czy zakup. SMS – telefon wystarczy do zakupów.Zbliżonym wynalazkiem umożliwiającym dokonywanie bezpiecznych zakupów są kody sms. Są niezbędne do zatwierdzania płatności dokonywanych za pośrednictwem serwisuwww albo telefonicznego. Składają się one z sześciu cyfr wpisywanych w okienko portalu albo podawanych konsultantowi. Kody sms są pozbawionym ryzyka sposobem potwierdzania płatności bezgotówkowych. Musimy jednak mieć na uwadze, że kilkukrotne podanie błędnego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli ponownie uwierzytelnić nasze konto.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Wszystkie internetowe sposoby płatności są doskonale zabezpieczone tak, aby nie mogły być dokonane przez niepowołane ręce. W przypadku zarówno mikropłatności jak i płatności smsem trzeba pamiętać aby nie podawać swoich haseł bankowych i kodów sms osobom trzecim.

Dokonywanie zakupów nigdy nie było tak szybkie i proste jak dzisiaj – ciekawy artykuł. Posiadając dostęp do internetu i komputera swobodnie możemy płacić rachunki, kupować w sieci czy zarządzać swoim portfelem. Jest to nieocenione w erze pośpiechu i braku czasu. Skrytka w sejfie nie będzie już nam potrzebna a my, wreszcie będziemy mogli być spokojni nie zamartwiając się o nasze pieniądze. albo (znajdź więcej)