Oryginalne rolety z nadrukami

Oryginalne rolety z nadrukami

Jest wiele różnych sposobów na to, żeby okna w domu prezentowały się stylowo i elegancko. Można powiesić typowe zasłony lub firanki, co prawda tracą one popularność, lecz odpowiednio dobrane mogą się rzeczywiście ładnie prezentować. Inna grupa kupujących zapewne wybierze różnego rodzaju żaluzje, zrobione na przykład z aluminiowych pasków albo różnych gatunków drewna.

Firanki – trzy grzechy główne

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER

Wreszcie znajdzie się także spora liczba osób, które będą się chcieli zdecydować na zamontowanie na swoich okiennicach jednego z licznych typów rolet, które zaczęły się cieszyć rosnącym zainteresowaniem w niejednym domu lub mieszkaniu.

Same rolety (sprawdź u nas: działają bardzo prosto, na górze okna jest montowany mechanizm podnoszenia i opuszczania materiału, który pełni z kolei funkcję zasłaniającą szybę. Podczas kupna rolet do dyspozycji powinna być duża ilość materiałów różniących się parametrami i kolorystyką. Można się zdecydować na materiał przepuszczający światło, wówczas nawet przy całkowicie zasłoniętej rolecie w pokoju będzie w miarę słonecznie. Będą też grubsze tkaniny (http://infinitex.pl/tkaniny-ogniotrwale/), ich zasłonięcie sprawi, że w pokoju zrobi się ciemno jak w nocy. Każdy, kto zamierza zakupić rolety powinien sprawdzić kilka różnych wersji tkanin i wybrać taką, która najbardziej będzie spełniać jego preferencje.

Garść inspiracji: orient i folk

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Kolejną, a dla wielu najważniejszą rzeczą, jest kolor zakupionych rolet. Ma to duże znaczenie, gdyż mechanizm nie jest zbyt widoczny przy samej górze, ale większa plansza z tkaniny zasłaniająca całe okno już tak. I dla większości osób ważne jest, żeby wyglądała ona elegancko i stylowo. Przy klasycznych roletach wybór kolorystyki tkanin jest całkiem spory, ale dopiero rolety z nadrukiem (zobacz nasze propozycje: ) oferują bardzo duże możliwości.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, sprawdź przykłady (https://www.samorzewska-kancelaria.pl/zespol/agnieszka-jaczewska/) umieszczone tutaj. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Technologia ta jest stosowana od kilku lat i w szybkim tempie uzyskała ogromną popularność. Po wybraniu bazowej tkaniny możemy na niej wydrukować dowolną fotografię, i taką roletę zamontować w swoim oknie. Starczy do jednej z firm, które się zajmują tego typu nadrukami podesłać swoje własne zdjęcie lub wybrać wśród setek tysięcy dostępnych w jednej z kilku baz. Po kilku dniach od wysłania zamówienia rolety zostaną zrobione i będą gotowe na powieszenie ich na oknach.