O tradycyjnych i bardziej oryginalnych metodach ochrony przed intensywnymi promieniami słońca

O tradycyjnych i bardziej oryginalnych metodach ochrony przed intensywnymi promieniami słońca

Lubimy słoneczną pogodę i wówczas, gdy wyjeżdżamy na wakacje, i wtedy, kiedy pracujemy. Jeżeli odpoczywamy nad wodą, to spiekota wcale nam nie przeszkadza, ale jeżeli fala tropikalnych upałów trwa już trzeci tydzień, to mieszkając w bloku robimy w zasadzie wszystko, żeby efektywnie chronić się przed słońcem.

firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Kotary, rolety lub markizy oczywiście stanowią istotny element dekoracji, ale prócz tego mają za cel chronić domowników przed intensywnym słońcem. Jeśli ktoś ma nieduże mieszkanie z oknami wychodzącymi na południe i twierdzi, że w pokoju dziennym jest po prostu zbyt jasno, to może trochę przyciemnić szyby. Transparentna folia przeciwsłoneczna (zobacz więcej na stronie) idealnie sprawdzi się we wspomnianym wypadku. Można ją dostać w tradycyjnych sklepach bądź zamówić w tych wirtualnych. Potem wystarczy ją przykleić na okno, postępując zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na opakowaniu.

Przejdź do artykułu, który znajduje się pod tym linkiem i czytaj tutaj więcej (http://www.ksiegowi-doradcy.pl/kategorie/weryfikacja-ksiag-kontrola-ksiegowa) na ten temat, który na pewno Cię zainteresował. Nie zwlekaj!

Ponadto folia przeciwsłoneczna może też pełnić rolę lustra weneckiego, więc osoby znajdujące się na dworze nie zobaczą tego, co aktualnie dzieje się w danym pomieszczeniu.

Ochronę przed rażącymi promieniami słonecznymi muszą też zapewnić sobie wszyscy kierujący autami. Na przedniej szybie rzecz jasna nie wolno niczego umieszczać, lecz na tylnych można bez obaw montować różnego typu osłony. Dla przykładu folie samochodowe chronią pasażerów znajdujących się na tylnej kanapie – polecana folia samochodowa. Jeśli kierowca zatroszczy się o odpowiednią ochronę samochodu, to w podczas upałów w środku nie powinno być zbyt gorąco. Tymczasem same folie samochodowe są też wykorzystywane w celach reklamowych – wtedy na szybach samochodów znajdują się m. in.

Nie masz ochoty skończyć ciekawego zagadnienia na jednym poście? Zatem zachęcamy do następnych – kliknij w źródło koszulki z nadrukiem na zamówienie i przejdź na podobną witrynę.

dane teleadresowe.

Na zakończenie warto dodać, że zarówno zdeklarowanym domatorom, jak i zmotoryzowanym warto polecić doskonałej jakości okulary przeciwsłoneczne (więcej) – są one bardzo potrzebne podczas podróży samochodem w słoneczne dni, jak również w czasie opalania się na balkonie.