Nikt nie może wyobrazić sobie, żeby można było funkcjonować bez wody

Każdy jest świadom tego, że bez wody umieramy bardzo prędko. Nie tylko my, ale też zwierzęta i rośliny — całe życie na ziemi.
woda to życie.

sprzęty do siłowni

Autor: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com
Bateria wannowa z podłączeniem do posadzki z kolekcji Retro

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Tak w najkrótszy sposób można byłoby zdefiniować tę substancję. Jest tak prosta w swej budowie (składa się tylko z tlenku wodoru), a bez niej nic by nie istniało. Jeżeli mówimy o wodzie, to trzeba wspomnieć o dwóch sprawach — po pierwsze trzeba nauczyć się (oraz nasze smyki), żeby wodę oszczędzać, a po drugie, wodę trzeba filtrować. Pierwsza kwestia jest na pewno jasna dla wszystkich. Na świecie jest znaczna ilość regionów, gdzie po prostu nie ma dostępu do wody pitnej (przykładowo w Afryce). I na naszym kontynencie coraz częściej mówi się o tym, że jeśli nie nauczymy się mądrze korzystać z wody, to może jej za jakiś czas zabraknąć. Druga sprawa może niektórych zaskakiwać. Rzecz w tym, by każdy w domu posiadał założony pod kranem filtr. Jeszcze kilka lat temu wodę wlewało się do dzbanków. Współcześnie nie jest to już potrzebne. Możemy zamontować po prostu urządzenie pod zlewem. WóWCzas nikt go nie zobaczy, a my bez obaw będziemy mogli pić wodę wprost z kranu.

Zwolennikom rzetelnej informacji zalecam tę stronę (https://sklep.acana.com.pl/5-sucha-karma-dla-psa), gdyż nie dość, że traktuje on o zbliżonej problematyce, to robi to też w niezwykle ekscytujący sposób. Kliknij i zobacz!

Najlepiej, aby urządzenie miało kilka filtrów. Jeden z nich musi być z wkładem węglowym. Na początku powinno mieć miejsce oczyszczenie wody z mułu i chloru. Następny etap to zatrzymanie drobniutkich mikronów (przykładowo bakterii E-coli).

Na koniec zostaną usunięte pierwiastki toksyczne takie jak chociażby kadm. Nie zapominajmy, że na zdrowiu nie powinniśmy oszczędzać, zatem mądrze będzie zakupić filtr.