Niesamowite koronki cyrkonowe we Wrocławiu

Niesamowite koronki cyrkonowe we Wrocławiu

Nie ma wielu takich materiałów jak diamenty, które są piękne, a jednocześnie twarde i odporne. Jednak w specjalności stomatologicznej poszukiwane są naturalnie półprodukty, które umożliwią nie jedynie doskonałą estetykę, lecz będą również trwałe i nieszkodliwe. Tym produktem jest tlenek cyrkonu, to znaczy ceramika najwyższej odmiany.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko ten surowiec pozwala nadać uzupełnieniom protetycznym innowacyjny aspekt. Z pomocą takiego artykułu jest możliwość utworzyć cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu zupełnego łuku dentystycznego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia przykrywające całość korony zęba. Są przeznaczone do użycia zarówno w zakresie przednim, jak i bocznym. Na podstawie sporządzonego przez lekarza dentystę wycisku, zostaje skonstruowany przez technika stomatologicznego woskowy wariant oryginalnych zębów. Ten wzór jest skanowany i w formacie 3D zaplanowany jest pierwowzór , potem układa most, lub koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na koniec praca osiąga estetyczny wizerunek, dzięki nowoczesnej ceramice do pasowania, jakiej kolory zestawia się tak, żeby nie różniły się od prawdziwych zębów. Wspaniałe korony z tlenku cyrkonu, oznacza niezaprzeczalnie spory koszt, ale ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, stwierdzona jakość, opłaca się zainwestować w swój wygląd. Lekarz dentysta żoliborz – sprawdź nasz biuletyn- http://ratynscystomatologia.pl/ – Wrocławiu pokaże ci wszelkie możliwości i powie, czy w twoim wypadku nie ma przeszkód do wdrożenia koron cyrkonowych (polecamy dentystę z Aurident). Korony cyrkonowe sprawdzają się w przypadku zębów przebarwionych, zniszczonych, za bardzo obarczonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe można stworzyć także wtedy, gdy podporą nie jest normalny ząb, tylko implant. W tym wypadku rekomenduje się użycie łącznika cyrkonowego w obrębie przednim, co ogromnie koryguje estetykę. Na każdym kroku przekonujemy się, że wszystko co solidne ma swą wartość. W tym przypadku probierzem dużej należności jest jej imponująca jakość. Mosty i korony cyrkonowe zaspokoją nawet niezwykle wymagających pacjentów, lubiących nad wyraz piękno i stan zdrowia własnych zębów. Zadzwoń po specjalistyczne informacje – .

Czy ten materiał Cię zafascynował? W takim przypadku zobacz inny oryginalny serwis www, który również ma interesujące materiały.

/J]