Na zakupy do Krakowa

Na zakupy do Krakowa

Dla Małopolanina, który chce zrobić duże zakupy w firmowych punktach sprzedaży, kraków staje się najlepszym rozwiązaniem. Stary gród Kraka zachęca sporą liczbą galerii handlowych i marketów, z dobrym skutkiem spełniając potrzeby miejscowych i dalej mieszkających konsumentów. To doskonałe miejsce na sprawunki, nieważne czy dojeżdżamy samochodem, PKP czy autobusem.

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf

Najokazalsza to postawiona kilka lat temu Galeria Krakowska. Znajduje się ona w ścisłym centrum miasta, na miejscu przeniesionego już dworca autobusowego. Gigantyczne powierzchnie handlowe i usługowe są złączone przejściem z stacją PKP, co niewątpliwie staje się komfortowym pomysłem dla ludzi spoza miasta. galeria (przejdź po tym linku) Krakowska mieści niemalże 300 punktów sprzedaży, w tym sklepy najchętniej kupowanych producentów, zaspokajając w zasadzie każdą potrzebę konsumenta.

Dla przyjeżdżających na czterech kołach, komfortowe jest inne.

Pasjonuje Cię tego typu tematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info (kidshits.pl/pl/producer/Dora/10) pokrewnych artykułów, ponieważ one zapewne również są godne Twojego zainteresowania.

Chodzi tu o galerię M1. Ulokowana delikatnie na uboczu, oferuje obszerną liczbę sklepów i firm usługowych. Dobry dojazd do niej znajduje się od kierunku Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Niedaleko leży też centrum handlowe Kraków Plaza. Spośród innych wyróżnia ją posiadanie wewnątrz wielkiego multipleksu Cinema City. Na południu miasta Kraka zaś znajduje się popularna Bonarka City Center. Jeszcze niżej w kierunku gór znajdziemy Galerię Handlową Solvay, zawierającą m.in. elektromarket Media Markt. Dla żyjących na płd-zach od Krakowa zalecam galerię Skawina. Ma ona nieco bardziej skromną ofertę, ale za to jest bardziej kameralna, mniej uczęszczana i nie trzeba przebijać się przez regularnie zakorkowane wloty do Krakowa.

Źródło: King-square