Mistrzowskie usługi zegarmistrzowskie!

Mistrzowskie usługi zegarmistrzowskie!

Profesjonalny zegarmistrz poleca swój serwis – kompleksowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie duży nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz gruntownych napraw, przeglądów, remontów zegarków wykonuje też niewielkie naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) takie jak: wymiana baterii, wymiana szkieł, skracanie pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana koronek, kontrolowanie wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet złotych, usuwanie rys w zegarkach swatch itd.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów koperty i bransolety oraz ich polerowanie lub zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka. Możliwe jest także czyszczenie zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz proponuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolowanie parametrów mechanizmu oraz wodoszczelności. Na wykonywane naprawy i zamienne części udzielana jest roczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Zegarmistrz odnawia starych mosiężne koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz maluje cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a następnie maluje ją ręcznie według oryginału tudzież życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje też grawerowanie napisów okolicznościowych na zegarku. Cena grawerki to 4 zł od znaku – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa jeden tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy zależny jest od dostępności elementów wymiennych i może być wydłużony. Cena całościowego przeglądu tudzież naprawy jest ustalana każdorazowo z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków jak i cen części do nich. Na zlecone naprawy i wymienione części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w okresie gwarancji usterki, zostanie ona darmowo usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku standardowego zużycia, zdarzeń losowych albo niewłaściwego użytkowania zegarka.

Bardzo ciekawią nas Wasze opinie. Czy masz pytania? (https://prozoo.pl/sklep/koty/przysmaki-dla-kota/) Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktowania się. Z chęcią ustosunkujemy się do najkrótszej wiadomości.

Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieupoważnionych do serwisowania zegarków.