Majorka i Tajlandia – wyśmienite miejsca na wczasy

Majorka i Tajlandia – wyśmienite miejsca na wczasy

Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca stanowiące gwarancję satysfakcjonującego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące wypocząć w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze wrażeń, jak i wielbiciele klubów i szampańskiej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami gdzie zobaczyć można czarujące zabytki, rozluźnić się na piaszczystych plażach i smakować wyszukane dania.

w Tajlandii

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka to głównie światowa stolica imprez i dyskotek. Za dnia można zrelaksować się na piaszczystych plażach. Zjednać się z przyrodą pływając w czystych wodach Morza Śródziemnego. Zachwycać się imponującym widokiem wspaniałych szczytów Serra de Tramuntana, wśród nich Puig Major o wysokości 1445 m n.p.m. Wyspa oferuje liczne atrakcje też po zmroku. Kiedy zapada wieczór Majorka przeobraża się w gigantyczną imprezę! Dlatego właśnie opowiadają o niej sławne utwory gatunku dance. Przyjemnie jest spędzać wieczory na imprezowaniu, zawieraniu nowych przyjaźni i smakowaniu eleganckich drinków przy akompaniamencie energicznej muzyki. Sam Fryderyk Chopin spędził na Majorce niejedno upojne lato wraz z miłością życia – George Sand. Fakt ten upamiętnia znajdujące się na wyspie muzeum poświęcone wybitnemu kompozytorowi.

Choć raz w życiu należy odwiedzić Tajlandię! Ten południowoazjatycki kraj z radością gości żądnych wrażeń podróżnych. Tajlandia (aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: ) jest cudownym miejscem dla osób chcących skonfrontować się z odległą cywilizacją.

Nie wahaj się: przejdź do serwisu wyburzenia warszawa, aby poznać dodatkowe fakty na opisywany w artykule temat. Czekamy na twoją opinię!

Egzotyczne zabytki, unikalne okazy przyrody, unikalne to tylko niektóre atuty tego pięknego kraju. Bangkok, stolica kraju, co roku przyciąga miliony turystów, by mieli okazję zasmakować wyśmienitej tajskiej kuchni, podziwiać niezwykłą architekturę buddyjskich świątyń, a ci żądni wrażeń oglądać turnieje tajskiego boksu – muay thai. Ekscytujące wrażenia powiązane ze spotkaniem z obcą kulturą idealnie równoważą chwile spędzone na gorących miękkich piaskach tajskich plaż.

Tak na Majorce, jak i w Tajlandii osoby w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach znajdą coś dla siebie. Należy przed podróżą zasięgnąć wiedzy w biurze podróży, czy stronach internetowych dotyczących różnych cech tych lokacji. Warto też popytać na forach poświęconych turystyce – ich użytkownicy z radością podzielą się zdobytymi doświadczeniami i zasugerują sposoby spędzania czasu. Oba kraje bowiem są idealne zarówno dla amatorów natury, egzotycznych obyczajów, jak i miłośników porządnej beztroskiej zabawy!

Jeżeli chodzi o miejsce spędzenia niezapomnianych wczasów na pewno oba miejsca okażą się prawdziwym rajem. Z całą pewnością możemy polecić także Hiszpanię. Nasz wpis jednak dobiega końca, zatem szczegóły poznasz na stronie Podróżni z małymi funduszami tak samo jak i dysponujące szerszym budżetem nie będą żałować czasu spędzonego w żadnym z tych miejsc.