LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Czy masz świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zmniejszyć zużycie energii o prawie 40 TWh, co w przybliżeniu równa się rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że w tym czasie oszczędności na terenie państw UE będące efektem takiej zmiany mogłyby wynieść około 5mld euro?

Im wcześniej zatem zaczniemy modernizację naszego oświetlenia, zamieniając je źródłami światła spełniającymi wyśrubowane kryteria UE – takimi jak żarówki LED (kontynuuj: sklep), tym szybciej będzie możliwość zredukować groźne nie tylko dla środowiska, ale też dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Przedsiębiorstwo oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z obszaru energetyki, oparte na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma na celu implementację energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a w związku z tym minimalizację konsumpcji energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta prezentowana jest zawiera szeroki wachlarz energooszczędnych substytutów tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od głównych światowych producentów, takich jak Philips, Samsung – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, sklepach, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i wielu innych.

Jeśli masz chęć przeczytać więcej informacji na ten temat, to wejdź na ten link – jest tam bardzo świeża treść w kontekście opisywanej tematyki.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z wytwórcami jesteśmy w stanie oferować naszym klientom dogodne ceny. Użytkownicy z kolei dzięki zakupowi produktów LED z oferty naszych partnerów mają możliwość zaoszczędzić na zużyciu energii, w zależności od modelu żarówki LED około 75% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (sprawdź: więcej informacji) podczas działania nie wytwarzają energii cieplnej, w efekcie czego zostają zredukowane również koszty związane z chłodzeniem pokoju.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje również kompleksowe rozwiązania dla firm, chcących zmniejszyć konsumpcję energii poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w treści (http://www.lublinadwokat.com.pl/pelna-oferta/)? To naturalnie pokrewna tematyka, zatem bez wątpliwości również bardzo Cię zainteresuje!

W ramach naszej oferty, realizujemy całościową obsługę od oceny istniejącej instalacji oświetleniowej aż po plan, wykonawstwo oraz wdrożenie modernizowanej instalacji oświetleniowej. Więcej informacji na .