Kupujemy biżuterię dla… siebie

Kupujemy biżuterię dla… siebie

Biżuterię panie rzadko kiedy kupują sobie same. Z reguły czekają aż ich najdroższy w końcu obdaruje ich naszyjnikiem, a jeżeli to się nie dzieje, po wielu labiedzeniach a także paru flaszek wina, cieszą się z klipsów od psiapsióły.

szkolenie

Autor: abg_colegio
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnikiem, aby mieć biżuterię dobraną do perfekcji jest jednakże tylko jedna sprawa – jeżeli nabędziemy ją sobie same! Jakim sposobem to uczynić odpowiednio? Idealna biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ Charms (nowa witryna) powinna pasować do 4 kwestii: twego rodzaju krasy, twojej garderoby, twego stylu jak też twego portfela. Po pierwsze musisz wziąć pod uwagę kolor precjozów (lazurowy topaz pasuje do blondynki bądź osoby o typie krasy „zima” a niekoniecznie będzie fajnie wyglądał u „jesieni”) a także jej kształt. Biżuteria może maskować pewne mankamenty urody czy podkreślać to, co w nas najpiękniejsze.
Biżuteria dobrana do konfekcji. Tutaj przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji a także materiał z którego uszyte są twoje ciuchy. Wielbicielki naturalności odpowiedniej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków czy też lampworków niż syntetycznych szmaragdach. Z drugiej z kolei strony, do użytkowanej na co dzień garsonki nie zawsze pasuje sznur korali. Kupując biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, by nabyć coś oryginalnego, zupełnie innego niż to, co mamy w swoich szafach.

Warto jednakże pamiętać o tym, że jeśli nabędziesz bransoletki ze srebra , jakich nie będziesz miała do czego założyć, będzie cię jedynie frustrować.

Jeśli poszukujesz analogicznych informacji na opisywany w tym miejscu problem, to na pewno znajdziesz więcej pod linkiem (https://www.allfordance.pl/108-buty-do-stepu).

Podobny ambaras jest ze stylem – jeśli na co dzień nosisz sweterki jak też dzianinowe garsonki to nowatorskiej biżuterii – chociażby najpiękniejszej – nie będziesz mieć kiedy założyć.