Kupujemy biżuterię dla… siebie

Biżuterię panie rzadko kiedy kupują sobie same. Z reguły czekają aż ich najdroższy w końcu obdaruje ich naszyjnikiem, a jeżeli to się nie dzieje, po wielu labiedzeniach a także paru flaszek wina, cieszą się z klipsów od psiapsióły.

szkolenie

Autor: abg_colegio
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnikiem, aby mieć biżuterię dobraną do perfekcji jest jednakże tylko jedna sprawa – jeżeli nabędziemy ją sobie same! Jakim sposobem to uczynić odpowiednio? Idealna biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ Charms (nowa witryna) powinna pasować do 4 kwestii: twego rodzaju krasy, twojej garderoby, twego stylu jak też twego portfela. Po pierwsze musisz wziąć pod uwagę kolor precjozów (lazurowy topaz pasuje do blondynki bądź osoby o typie krasy „zima” a niekoniecznie będzie fajnie wyglądał u „jesieni”) a także jej kształt. Biżuteria może maskować pewne mankamenty urody czy podkreślać to, co w nas najpiękniejsze.
Biżuteria dobrana do konfekcji.

Masz chęć dowiedzieć się więcej na prezentowany wątek? To świetnie, ponieważ pod linkiem psy nierasowe odnajdziesz fascynujące dane, które Cię zaabsorbują.

Tutaj przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji a także materiał z którego uszyte są twoje ciuchy. Wielbicielki naturalności odpowiedniej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków czy też lampworków niż syntetycznych szmaragdach. Z drugiej z kolei strony, do użytkowanej na co dzień garsonki nie zawsze pasuje sznur korali. Kupując biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, by nabyć coś oryginalnego, zupełnie innego niż to, co mamy w swoich szafach.

Warto jednakże pamiętać o tym, że jeśli nabędziesz bransoletki ze srebra , jakich nie będziesz miała do czego założyć, będzie cię jedynie frustrować. Podobny ambaras jest ze stylem – jeśli na co dzień nosisz sweterki jak też dzianinowe garsonki to nowatorskiej biżuterii – chociażby najpiękniejszej – nie będziesz mieć kiedy założyć.