Który wymiar pościeli dobrać do małego łóżka dla naszego dziecka?

Który wymiar pościeli dobrać do małego łóżka dla naszego dziecka?

Małe dziecko bardzo wiele śpi i ważne jest, aby miało komfortowe łóżeczko. Ważne jest też to, aby pościel w nim była miękka i zapewniała dziecku zdrowy sen.

golenie

Źródło: minority-opinion.com
Można by tego typu pościel zakupić w wielu Kolorach.
meblościanka

Autor: Jeanne Michelle Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Dla naszego niemowlaka powinniśmy dobrać pościel do łóżeczka 100×135. Tego typu pościel zazwyczaj jest z kolorowymi motywami oraz bohaterami bajek Disneya. Może to być na przykład Kubuś Puchatek lub jakaś królewna lub samochód. Jest to pościel stworzona w stu procentach z bawełny oraz jest niezwykle bezpieczna dla niemowlęcia. Występuje ona w zestawach dwu lub 3 częściowych z ochraniaczem lub bez. Poszwy w tego typu pościeli są zasuwane na suwak lub na zakładkę. Tego typu pościel posiada certyfikat (nasz newsletter- : http://certificator.eu/en/certification/russian-certificates-certification-in-russia-in-general.html) klasy pierwszej, który gwarantuje wykonanie z materiałów bezpiecznych dla niemowlęcia.
przedsiębiorstwo
Może też być pościel w pastelowej tonacji na przykład szarej z motywem białych gwiazdek.https://www.kielce24.com.pl/artykuly-przemyslowe/ogrod/srodki-pielegnacyjne/nawozy-dla-roslin-uniwersalnych Nawozy dla roślin uniwersalnychTaka jasna pościel to idealne uzupełnienie wystroju jasnego pokoju dzieciaka. Pościel w odcieniu szarym doskonale łączy się z odcieniami żółtego oraz pomarańczowego. Komplet pościeli jest wyposażony w osłony na szczeble łóżeczka. Są one mocowane przy pomocy bawełnianych troczków w kolorze pościeli. Pościel w odcieniu białym i jasno różowym znakomicie sprawdzi się w sypialni malutkiej księżniczki urządzonej w pastelowej kolorystyce. Może być także stosowana jako zestaw do żłobka. Pościel jest niezwykle miła i odpowiednia dla delikatnej skóry niemowlęcia.

Cena takiego kompletu dla dziecka nie jest duża oraz może wynieść ok. 50 zł za zestaw zatem kołdrę i poduszkę. Należałoby także wspomnieć, że każdy zestaw jest oryginalnie opakowany i doskonale nada się na upominek.