Który parasol uchroni przed deszczem sporą rodzinę?

Który parasol uchroni przed deszczem sporą rodzinę?

Wielki parasol pozwala na spacerowanie gdy pada deszcz z ukochaną osobą. Nie potrzeba brać dwu oddzielnych parasolek i idąc uderzać się ciągle o siebie.
problem taki rozwiązać mógłby wielki parasol typu golf.

Rękawice robotnika

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to duży parasol z dużą czaszą. Parasol taki pomieści sporą rodzinkę albo grupkę przyjaciół. Należy mieć go w swej szafce ponieważ nie wiemy, kiedy może się przydać. Można zakupić długi parasol, który przeznaczony jest dla przedsiębiorczej kobiety.

Opublikowany tekst Ci się spodobał? To odwiedź serwis felgi proline, a znajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie danych, które także będą interesujące.

Można go zakupić w modnych barwach. Stelaż jest zbudowany z 16 klinów i jest bardzo wytrzymały oraz jednocześnie elegancki. Po rozłożeniu parasola, rozciąga się nad głową przepiękne ożebrowanie. Poszycie parasola zrobione jest z poliestru pongee. Najczęściej jest jednobarwny z szarą lamówką. Szyny zostały wykonane z włókna szklanego, a laska jest z aluminium dopasowana pod względem kolorystyki do tkaniny. Również kolorystycznie dostosowany jest szpic parasola oraz drewniany uchwyt. Taki parasol jest wygodny, bardzo dobrze leży w dłoni i jest doskonale wyważony.

lampki stojące

Autor: Sebastian Włoszek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli się nieco rozejrzy, można by spotkać masywny parasol o dużej czaszy w kształcie dzwonu. Czasza jest stworzona z folii POE i przez to parasol jest bezbarwny. Zezwala to na schowanie przed opadami deszczu dużej części ciała nie tracąc widoczności. Takie parasole są stylowe już od kilku sezonów z tego powodu, że są urocze i praktyczne. Taki parasol sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Szyny z włókna szklanego i 8 drutów są niezwykle odporne, które przetrwają nawet ogromną burzę. Laska z duraluminium jest niezwykle lekka.

Zaintrygowały Cię opisywane kwestie? Jeżeli tak, to zobacz dodatkowo, co ma w tym temacie ta optymalna witryna (http://www.leclerctychy24.pl/strefa-lego). Odnajdziesz tam podobne materiały.

Rączka jest stworzona z tworzywa i jest antypoślizgowa ze srebrną wstawką, która może nadać parasolowi sporej dozy elegancji.