Korzystne platformy lojalnościowe sposobem na zysk?

Korzystne platformy lojalnościowe sposobem na zysk?

Fakt, że zdobycie przez przedsiębiorstwo nowego klienta jest, w wielu przypadkach, znacznie droższe niż utrzymanie odbiorcy już posiadanego, sprawił, że przedsiębiorstwa coraz większą uwagę zaczęły zwracać na narzędzia pomagające w utrzymaniu klientów. Wśród nich rosnącą popularnością zaczęły cieszyć się programy lojalnościowe, głównie dzięki swojej wysokiej skuteczności.

Prawidłowo zaprojektowany program lojalnościowy daje możliwość z jednej strony zwiększyć lojalność odbiorcy w stosunku do marki, z drugiej, pozyskać ważne wiadomości, dzięki którym przedsiębiorstwo (może zainteresują Cię kraty stalowe) może obliczyć wartość konkretnego klienta.

Zapraszamy – naciśnij tutaj smartvest i wejdź na kolejną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie nowe i rzetelne wiadomości.

Umożliwia to wyłonienie klientów generujących duży zysk i skupienie na nich swoich działań.

Platforma lojalnościowa to narzędzie, którego zasięg oraz koszt uruchomienia i administrowania dostosowują się do przedsiębiorstwa, które z niego korzysta. Cecha ta sprawia, że platforma afiliacyjnajest dostępna zarówno dla większych korporacji o dużym zasięgu jak również dla małych firm, działających na rynkach lokalnych. Cechy programów partnerskich w połączeniu z relatywnie małymi kosztami ich wdrożenia sprawiają, że coraz większa liczba firm decyduje się na ich wykorzystanie.