Kolczyki oraz bransoletki z perełkami – czyli, błskotki nie wyłącznie na specjalną okazję

Od dawien dawna biżuteria, a w szczególności biżuteria zrobiona a pereł, zdaje się kojarzyć z bogactwem i elegancją. W obecnych czasach każdy ma możliwość kupić ów biżuterię, jednak w pewien sposób perełki nadal bywają specyficzne oraz nie każda osoba chce je nosić, szczególnie z powodu dawnych przeświadczeń, rodzaju: perełki są dla snobów, albo starych eleganckich dam.

Te „zabobony” znikają jednak, dzięki staraniom jubilerów, aby z wspomnianego minerału stworzyć biżuterię na co dzień!
kolczyki z perłami

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zostało napomknięte przedtem, biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ z pereł kojarz się z wyrafinowaniem. Stąd starania jubilerów, by stworzyć z owych pereł biżuterię, które będą chcieli nosić nie tylko osoby starsze, ale również te bardziej młody! Jednym spośród takiego typu przykładów mogą być kolczyki z perłami, których to różnorodność umie w tej chwili zawrócić w głowie. Perły połączone wraz z tradycyjnym złotem albo srebrem już nie są pojedynczym wyborem. Połączenie na przykład białego złotka razem z cyrkoniami, utworzone w fantazyjne wzory, a w to wplecione perełki, są wbrew pozorom mocniej przystępne oraz nie muszą już skojarzyć się ze snobizmem. Niewiarygodnie dużo popularnych sklepików jubilerskich – w tym Apart, samiutki w swoim asortymencie owe kolczyki, jednak nie bywa to koniec dostępnych doborów biżuterii!
Drugim rodzajem błyskotek z perełek będzie bransoletka perły, która to także nie bywa już tak monotonna jak niegdyś.

Jubilerzy postanowili dodać do podstawowego „sznureczka” tak nazywane „Charmsy”, które to bywają niczym innym jak wisiorkami o różnym kształcie, które można dodawać konkretnie do bransoletek, ale i do naszyjników, czy też bransoletek, jednak na kostkę.