Kilka słów o billboardach

Kilka słów o billboardach

Każdy, kto chociaż ociupinę rozgryzł nowoczesne technologie orientuje się, że dziś hegemoniczną pozycję w promocji dzierży sieć. To nie dziwota, wszakże dobrze umieszczone reklamy w sieci dotrą do większej liczby klientów, niż przykładowo billboardy w Rudzie Śląskiej. A jak wiemy podstawowym celem ludzi wykupujących przekazy reklamowe jest to, by informacje o ich usługach dotarły do jak najszerzej rzeszy ludzi.

Fanpage na najsłynniejszym serwisie społecznościowym na globie, który komunikuje już ponad miliard użytkowników, jest o wiele lepszym narzędziem marketingowym, niż billboardy w Zielonej Górze.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej wiadomości na przedstawiany temat, to zerknij na opublikowany tu post a odnajdziesz pokrewne interesujące informacje.

jednak czy to zawsze prawda?

W ojczyźnie, identycznie jak w innych państwach rozwiniętych, duży odsetek PKB zapewniają małe firmy. Takie działalności zwykle funkcjonują na małym terenie, oferując swoje usługi bądź produkty lokalnej społeczności. Takie niewielkie firmy nie potrzebują wcale reklam na ogólnopolskich stronach WWW. Nie muszą również tworzyć i moderować złożonych stron sieciowych. Idealnym rozwiązaniem dla tego typu biznesu są billboardy – w Dąbrowie Górniczej i innych miejscowościach w naszym kraju.

Billboardy

Autor: Mr Hicks46
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli biznesmen pragnie pozyskać i utrzymać klientów w niewielkiej miejscowości, powinien zrealizować dogłębne badania marketingowe, by prawidłowo wykreować komunikat promocyjny i stworzyć trafną ofertę. To niezbyt trudne wyzwanie w niewielkiej społeczności, też nie będzie wcale drogie, a może przynieść soczyste korzyści.

Reklamy wielkoformatowe są efektywne, kiedy reklamodawca chce wysłać komunikat marketingowy do konkretnej grupy docelowej. Idealnym przykładem są bilbordy w Częstochowie od Medas-Media. Zakładając billboardy w tym małym mieście, które każdego roku jest wizytowane przez masy pątników, jest świetną szansą zdobycia klientów spośród klasy ludzi wierzących. O ile właśnie do takiej grupy pragniesz kierować swoje przekazy, billboardy w Częstochowie stają się najlepszym pomysłem.