Każdy z nas chce mieszkać w przyjemnych wnętrzach – nierzadko wydajemy ogromne pieniądze na piękny design swego mieszkania

Każdy z nas chce mieszkać w przyjemnych wnętrzach – nierzadko wydajemy ogromne pieniądze na piękny design swego mieszkania

Jasną sprawą wydaje się być, że każdy chce mieszkać w elegancko urządzonym mieszkaniu. Czujemy się wówczas naprawdę fajnie – mamy możliwość z ochotą relaksować się wieczorami i być dumni z designu naszych pokoi.

odbojnice gumowe

Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto wyłożył dużo pieniędzy, choćby na gustownie pomalowane ściany jest świadom tego, jak boli, gdy farba (zobacz farba tablicowa kolorowa) po jakimś czasie jest poobijana czy porysowana. To zazwyczaj zdarza się zwłaszcza w tych domach, gdzie są dzieci. Oseski to prawdziwe srebro i ciężko je zatrzymać. Biegają i dokazują z uśmiechem na twarzy. Zazwyczaj trzaskają też drzwiami. Nie można przecież zabierać im szczęścia z dzieciństwa i nakazać siedzieć spokojnie na kanapie przez cały dzień. Nie żyjemy wszakże w dziewiętnastowiecznej Anglii. Dzieciństwo ma swoje prawa – jednym z nich jest możliwość biegania. Zatem jeśli mamy kosztowne drzwi, a ściany pomalowaliśmy naprawdę dobrą farbą, to powinniśmy kupić odbojnice gumowe. Z ich pomocą salon wciąż będzie prezentował się elegancko, a my będziemy w stanie ze spokojem patrzeć na zabawy swych dzieci. Na dodatek, odbojnice gumowe będą bezpieczne dla maluchów, gdyż nie mają ostrych czy metalowych części, w które nasza latorośl mogłaby się uderzyć. Odbojnice gumowe są samoprzylepne (naklejki-wroclaw.pl/produkty/samoprzylepne-naklejki-znamionowe) albo przykręcana.

Możemy je również zamontować zależnie od naszych wymogów – więc jest wybór między stawianymi, a naściennymi odbojnicami. Możemy wybrać również kolor, by pasował do odcienia ścian.