Kancelaria prawna z renomą

Kancelaria prawna z renomą

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy porady prawne wysokiej jakości merytorycznej, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała praca w polsce dla obcokrajowców dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi rradcami (zobacz badania oznaczenia)prawnymi z obszaru Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz inne kancelarie adwokackie. W ramach kancelarii profesjonalnej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje rozległe kwalifikacje nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Jeżeli zainteresowani są Państwo ofertą doradztwa i obsługi prawnej dla firm zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii.

Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, a także dane kontaktowe oraz szczegółowy zakres oferowanej obsługi prawnej, znajdą Państwo na stronie internetowej