Jesień oraz zima to sezony, które potęgują uczucie osłabienia i stanom przygnębienia – wypływa to często ze zbyt małej ilości słońca

Jesień oraz zima to sezony, które potęgują uczucie osłabienia i stanom przygnębienia – wypływa to często ze zbyt małej ilości słońca

Jeśli jesteśmy w pracy osiem godzin dziennie, to w sezonie jesienno-zimowym niezwykle często prawie nie widujemy słońca. Co najwyżej za oknem, gdy pracujemy w biurze.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy idziemy rano do biura jest jeszcze ciemno, a kiedy popołudniu wracamy do mieszkania jest już szaro. Ogólny brak promieni słonecznych może wpływać na obniżenie poziomu witaminy D w organizmie. To natomiast wywołuje przygnębienie, a nawet sezonowe depresje.
sukces

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu lampa (informacje lampa v-tac) antydepresyjna wydaje się być rewelacyjnym zakupem (zobacz pełną ofertę na Należy jednakże nie zapominać, aby nabyć lampę z licencją z renomowanej firmy. Wtedy zawsze będzie posiadać status produktu medycznego. Należy unikać chińskich imitacji. Bywają one tanie, ale zupełnie nie realizują zamierzonego zadania. Lampa do światłoterapii w współczesnych czasach niejednokrotnie prezentuje się już jak designerska lampa do wystroju wnętrz (rekomendowana lampa do światłoterapii). Dlatego bezproblemowo możemy ją umieścić prawie w każdym pokoju. Może to być również (informacje) na stół albo lampa do postawienia na podłodze. Lampa antydepresyjna ma sterownik nasilenia światła i po systematycznej półgodzinnej sesji, możemy przygasić światło i używać lampę jako normalne źródło światła w pokoju.
kawa

Autor: Jess Pac
Źródło: http://www.flickr.com
Lampa do światłoterapii powinna stać się ważnym elementem w niejednym mieszkaniu.

W państwach europejskich jest bardzo popularna i często stosuje się kurację światłem w klinikach, domach opieki lub w salonach piękności. Każdy wie przecież, że słońce jest eliksirem życia.