Jakiego rodzaju narzędzia powinny posiadać magazyny?

Jakiego rodzaju narzędzia powinny posiadać magazyny?

W halach magazynowych muszą być tego typu urządzenia, jakie ułatwiają pracę pracownikom magazynu. Urządzenia do rozładunku palet są niezwykle popularne w magazynach i dzięki nim praca magazynierów jest nieco lżejsza.
Maszyny, które są konieczne do rozładunku palet to depaletyzatory.

sport jako hobby

Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczynają one linię technologiczną i dzięki swemu automatycznemu działaniu wyręczają w pracy pracowników linii. Sprawnie rozpakują kartony z towarami, a dzięki temu, że urządzenia są proste w obsługiwaniu, praca z nimi zalicza się do przyjemnych. Każde urządzenie można dopasować do swoich potrzeb i można je ustawiać w trybie automatycznym albo półautomatycznym. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu pudła będą rozładowane szybko i wedle zapotrzebowań klienta.

Jeżeli zaciekawił Cię ten materiał, to tu znajduje się notka spod linku, która także ma bardzo interesujące informacje na omawiany tutaj temat.

Głównym obowiązkiem depaletyzatorów jest wypakowanie umieszczonych na paletach butelek czy puszek. Podczas pracy narzędzie to nie uszkadza opakowań.

Depaletyzatory można rozdzielić na wysokie i niskie. Te wysokie mogą być stosowane na wysokościach powyżej 2000 mm, a niskie na wysokości około tysiąca milimetrów. Przyrządy automatyczne mogą służyć do rozładunku nowych opakowań z palet wprost na linię produkcyjną. Cały proces odbywa się automatycznie, a pracownik mógłby ograniczyć własny trud do minimum. Sterowanie takim mechanizmem odbywa się za pomocą PLC. Wydajność sprzętu jest bardzo duża i może wynieść do trzech warstw w ciągu jednej minuty. Naturalnie przy zachowaniu delikatnego rozładunku.

W skład tego urządzenia wlicza się m.in.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę obudowa Huawei Y5 naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

magazynek przekładek i platforma manualnego odwijania folii. Depaletyzator wysoki mógłby posłużyć także do rozładowywania niezbyt ciężkich butelek i ma bardzo wytrzymałą konstrukcję.