Jakie auto na ślub?

Jakie auto na ślub?

Ślub to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu. Na tą okazję wszystko powinno być perfekcyjne. Dodatkowo o wielu rzeczach trzeba myśleć dużo wcześniej. Na przykład upragnioną salę na zabawę weselną w chętnie wynajmowanym miejscu, oraz termin w którym ksiądz będzie mógł udzielić sakramentu trzeba rezerwować co najmniej rok wcześniej.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po radosnych zaręczynach i obwieszczeniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed narzeczonymi stoi iście słoniowe przedsięwzięcie. Na wstępie trzeba dowiedzieć się jakimi wolnymi terminami dysponuje parafia, w której ma odbyć się ślub, oraz czy ów dzień znajdzie pokrycie z wolnym terminem domu weselnego oraz zespołu muzycznego. Gdy owe daty znajdą wspólny mianownik wówczas można planować datę uroczystości. A to dopiero początek – przed młodymi jeszcze morze rzeczy do zarezerwowania.

Wszystko związane ze ślubem powinno być cudowne i wzniosłe: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, ozdoby kościoła oraz sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne, które powinny odznaczać się indywidualnościąAle jest jedna rzecz, którą to pan młody załatwi najlepiej – wynajęcie samochodu, który zawiezie Parę Młodą do kościoła, a po ślubie do domu weselnego.

prorent

Jakie auto pożyczyć na ślub?O tym jakie auta można wypożyczyć na ślub (soapbubble.pl/) można poczytać w internecie. Młodzi chętnie chwalą się swoimi upodobaniami i dokonanymi wyborami których dokonali na swój ślub. Zależy on zasadniczo z indywidualnego gustu. Niektórzy uwielbiają stare samochody, inni zaś postawią na elegancką limuzynę lub całkowicie nowy, ultra elegancki model samochodu popularnej marki. Bardzo dużo zależy od stylizacji oprawy ślubnej , którą wybrała Młoda Para. Do stylu retro najlepiej będzie wybrać auto z minionej epoki, z kolei do nowoczesnego stylu zdecydowanie lepiej będzie pasowała innowacyjna linia auta.

Super nowoczesną linią i niebywałą elegancją na pewno może się poszczycić Chrysler 300c. Ów model , w w kolorze śnieżnej bieli, przyozdobiony gustownymi dekoracjami wprawi w podziw wszystkich gości.

Natomiast w klimat retro doskonale wpisze się Chrysler PT Cruiser lub klasyk – Citroen DS. Jest to jeden z najpiękniejszych klasyków samochodowych, które powstały w Europie. Cena wynajęcia nietypowego auta na ślub (sprawdź skuteczne rady) to ok 100 zł/h. Wszystko jednak zależy także od modelu i marki samochodu.